StoryEditor

Targi Polagra Premiery 2022 odwołane

Targi Polagra Premiery nie odbędą się w styczniu 2022 roku, lecz w styczniu 2023 roku. Zespół Organizacyjny tego wydarzenia ogłosił dziś swoją decyzję o jego odwołaniu w pierwotnym terminie, tj. 14-16 stycznia 2022 roku.
20.12.2021., 20:12h
W specjalnym komunikacie Grupy MTP organizatorzy tłumaczą, że podjęli tę decyzję mając na uwadze najwyższą jakość biznesową organizowanego wydarzenia, a także wsłuchując się w głosy swoich wystawców i partnerów, z którymi współpracują. Ich zdaniem organizacja targów w styczniu 2023 roku przyczyni się do obecności większej liczby profesjonalnych zwiedzających, a nowy termin będzie odpowiednim czasem na organizację targów, które angażują liczne grono wystawców oraz zwiedzających.

Grupa MTP zapewnia też, że czas do kolejnej edycji Polagra Premiery wykorzysta do stworzenia jeszcze wartościowszej i atrakcyjniejszej przestrzeni do międzynarodowych spotkań biznesowych oraz a także jeszcze ciekawszego i bardziej angażującego programu towarzyszącego ekspozycji.


Chociaż nie pojawia się to w komunikacie, to można się domyślić, że ta trudna decyzja spowodowana jest sytuacją epidemiczną w kraju i rosnącą liczbą zachorowań na covid-19. Z powodu obaw o zdrowie uczestników odwołano w ostatnim czasie także inne imprezy masowe, m.in. targi Agritechnica w Niemczech oraz Mazurskie Agro Show w Ostródzie.

Póki co w kalendarzu targowym na najbliższy czas widnieją jeszcze targi Ferma w Bydgoszczy (zwykle w Łodzi) od 25 do 27 lutego 2022 r. oraz Agrotech w Kielcach od 18 do 20 marca 2022 r.

oprac. bcz na podst. Grupa MTP
Bartłomiej Czekała
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała Redaktor naczelny portalu topagrar.pl, dyrektor PWR online
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
11. grudzień 2023 13:37