StoryEditor

Ursus chce zawojować chiński rynek

Polski Ursus podpisał z chińską spółką Guangdong Jianglong Agricultural Machinery Technology Co., Ltd. (JML) umowę o współpracy. Jest to kolejny krok w ekspansji zagranicznej polskiego producenta ciągników i maszyn rolniczych. 
08.05.2018., 15:05h
Dzięki nawiązanej współpracy, spółka Ursus będzie miała możliwość prowadzenia sprzedaży na rzecz JML swoich ciągników oraz maszyn rolniczych i ich dalszej odsprzedaży przez JML na terytorium Chin, a także w Hong Kongu i Makao.

Firma JML zyskała natomiast partnera w obszarze sprzedaży własnych części i komponentów, które mogą być wykorzystywane przez polskiego producenta w bieżącej działalności.

W ramach umowy planowane jest również uruchomienie przez JML projektu montażu ciągników i serwisowania wyrobów lubelskiego producenta w Chinach. Ursus ma w tym zakresie zapewnić chińskiemu partnerowi szkolenia personelu oraz wsparcie techniczne. Obie strony uzgodniły też, że JML rozpocznie produkcję transmisji do ciągników Ursus w oparciu o otrzymaną od Ursus dokumentację techniczną.

Zgodnie z umową, firma JML zobligowała się do przeprowadzenia badań chińskiego rynku ciągników i maszyn, aby opracować strategię planowanej sprzedaży wyrobów Ursusa oraz dostosowania jej do potrzeb i wymogów lokalnego rynku.

Spółka Guangdong Jianglong Agricultural Machinery Technology Co., Ltd. (JML) swoją działalność opiera na badaniach i rozwoju  w zakresie komponentów wykorzystywanych w branży automotive, a także rozwoju, produkcji i sprzedaży własnych wyrobów i swoich partnerów.

Współpraca z JML jest szansą wejścia na perspektywiczny rynek chiński, co jest kolejnym dużym krokiem w ekspansji zagranicznej Ursus S.A.

mm
źródło: ursus.com
Top Agrar
Autor Artykułu:Top Agrar
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
25. luty 2024 11:49