StoryEditor

Zmiany w sieci dilerskiej Fendt i Valtra

To już potwierdzone informacje - Chempest dołącza do grona dilerów marki Fendt i Valtra.  Również Przedsiębiorstwo Romanowski będzie sprzedawać produkty Fendt i Valtra.
29.06.2021., 12:06h
Dziś możemy oficjalnie potwierdzić to, o czym od kilku tygodni mówiła cała branża. Chempest dołącza do grona dilerów marek Fendt i Valtra. Rozpoczęcie współpracy z AGCO nastąpi z dniem 10. 11. 2021 r. Firma Chempest będzie działała na terenie woj. małopolskiego, części południowej woj. śląskiego, opolskiego, południowej części woj. łódzkiego oraz w obszarze dwóch powiatów południowych woj. wielkopolskiego.


Na zdjęciu od lewej: Dariusz Lewandowski - National Sales Manager Valtra Poland, Maja Działoszyńska - Manager Distribution Management Poland, Maciej Koryzna – Właściciel Chempest S.A., Andrzej Giemza – Dyrektor Działu Maszyn Chempest S.A., Paweł Olech - Business Manager FENDT Poland.


Jednocześnie z dniem 31. 12. 2021 r. zostanie zakończona współpraca z firmami Anderwald Sp. K. i F.H. Agro Jurek S.C. Do końca roku obie firmy działają jako Autoryzowani Partnerzy AGCO, zachowując wszelkie prawa i obowiązki wynikające z umów dystrybucyjnych.

„Firma Chempest zapewni pełną obsługę klientom marek Fendt i Valtra w zakresie sprzedaży produktów gotowych, części zamiennych oraz serwisu w oddziałach w Rudniku, Jaksicach k/Miechowa i nowopowstającym oddziale w Kluczborku. Nowe maszyny marek Fendt i Valtra, sprzedawane przez firmy Anderwald i Agro Jurek do 31. 12. 2021 r. są objęte pełną gwarancją. Od 01. 01. 2022 r. obsługę serwisową, w tym gwarancyjną, będzie świadczyła firma Chempest” – zapewnia Maja Działoszyńska, Manager Distribution Management Poland.


                Maja Działoszyńska, Manager Distribution Management Poland


Przedsiębiorstwo Romanowski również będzie sprzedawać produkty Fendt i Valtra
Z dniem 8. 06. 2021 r. do grona dilerów Fendt i Valtra dołączyło Przedsiębiorstwo Romanowski. Firma Romanowski zapewni pełną obsługę klientów w zakresie sprzedaży produktów gotowych, serwisu oraz części zamiennych w siedzibie firmy w Sędławkach w powiecie bartoszyckim. Firma będzie działała w terenie woj. warmińsko – mazurskiego (powiaty: bartoszycki, mrągowski, kętrzyński, lidzbarski, olsztyński).
Jednocześnie wschodnia cześć woj. warmińsko – mazurskiego będzie w dalszym ciągu obsługiwana przez firmę Agrotechnik.

„Należy tu jasno podkreślić, iż nadal kontynuujemy i z sukcesami rozwijamy współpracę z firmą Agrotechnik Wojciech Dzięgielewski na terenie województwa podlaskiego, gdzie powstaną kolejne oddziały z pełną obsługą klienta w zakresie naszych marek. Firma Agrotechnik zwiększa też swoją aktywność na terenach północnej części województwa mazowieckiego, podlaskiego i południowej części województwa warmińsko – mazurskiego” - zapewnia Maja Działoszyńska stojąca na czele budowania sieci dealerskiej AGCO w Polsce.
Dawid Konieczka
Autor Artykułu:Dawid Konieczka

redaktor „top agrar Polska”, specjalista w zakresie techniki rolniczej.

Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
10. grudzień 2023 16:59