StoryEditor

II Forum Rolników i Agrobiznesu już niebawem!

Druga edycja Forum Rolników i Agrobiznesu 22.11.2017 w Poznaniu. Już dziś zarezerwuj ten termin. Ponownie spotkamy się w Sali Ziemi, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, by podyskutować o najważniejszych kwestiach dla polskiego rolnictwa. Tym razem będziemy się zastanawiać, czy grozi nam Unia dwóch prędkości i ryzyko cięć na rolnictwo w nowej Wspólnej Polityce Rolnej?
25.07.2017., 12:07h
Przyszły kształt polityki rolnej w Unii będzie miał decydujący wpływ na dochody każdego gospodarstwa. Jeśli chcesz wiedzieć, jakie są obecnie scenariusze i dyskusje wokół pomysłów na nową Wspólną Politykę Rolną, musisz koniecznie wziąć udział w II Forum organizowanym przez redakcję miesięcznika top agrar Polska.

Zapraszamy Czytelników oraz wszystkich zainteresowanych polskim rolnictwem, do wspólnej wymiany doświadczeń. Nasz głos musi się liczyć. Politycy i urzędnicy w Unii powinni usłyszeć co mają do powiedzenia polscy rolnicy. Stworzymy Tobie możliwość otwartej dyskusji w gronie ekspertów i praktyków agrobiznesu.

Forum będzie też doskonałą okazją do zadania pytań i uzyskania odpowiedzi na wszelkie tematy dotyczące rozwoju rolnictwa i poszczególnych sektorów. Razem przeanalizujemy możliwe scenariusze wprowadzenia nowej Wspólnej Polityki Rolnej. A także przedyskutujemy najważniejsze elementy wpływające na konkurencyjność najważniejszych sektorów produkcji.

Podczas II Forum zaplanowaliśmy jedną sesję główną, a po niej cztery równoległe sesje panelowe. Tematy poszczególnych spotkań to:

  • Sesja główna - Czy rolnictwo potrzebuje unijnego wsparcia? Na jakie pieniądze mogą liczyć rolnicy przy pomysłach na Unię dwóch prędkości? – przyszłość polskiego rolnictwa w świetle nowej Wspólnej Polityki Rolnej.
  • Panel 1 - Uprawa i technika - Trwałe podnoszenie żyzności gleby
  • Panel 2 - Uprawa i technika - Ochrona roślin coraz trudniejsza – rosną wymogi, brakuje środków
  • Panel 3 - Mleko - Więcej mleka z paszy objętościowej od zdrowych krów
  • Panel 4 - Świnie - Know-how – czyli wiedzieć, jak zarabiać na świniach?

Wstęp na II Forum Rolników i Agrobiznesu jest bezpłatny dla wszystkich uczestników. Warunkiem udziału będzie wcześniejsza rejestracja, która ruszy w połowie sierpnia na stronie www.forum-topagrar.pl.

Nie może Ciebie zabraknąć 22 listopada w Sali Ziemi w Poznaniu! Do zobaczenia!

Zobacz, jak było podczas I edycji Forum Rolników i Agrobiznesu!
Top Agrar
Autor Artykułu:Top Agrar
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
11. grudzień 2023 22:46