StoryEditor

Kolejne Zielone Agro Show!

Już jutro rozpocznie się kolejna edycja Zielonego Agro Show w Ułężu (woj. lubelskie). Jest to jedyna wystawa, która w całości będzie poświęcona tematyce efektywnego pozyskiwania pasz zielonych dla bydła.
11.05.2018., 12:05h
Zielone Agro Show 2018 są pierwszą w Polsce wystawą adresowaną specjalnie do hodowców bydła mlecznego i producentów mleka. Odwiedzający ją rolnicy będą mieli okazję by m.in. skorzystać z wiedzy i pomocy firm z branży, zapoznać się z technologią zbioru, kosztem eksploatacji oraz wydajnością maszyn i urządzeń rolniczych polskich i zagranicznych marek. W czasie dwóch dni wystawy, rolnicy będą mogli spotkać się ze specjalistami i fachowcami w dziedzinie maszyn służących do uprawy roślin z przeznaczeniem na zielonkę, wymienić się doświadczeniami oraz podjąć ewentualną współpracę.
 
Największym zainteresowaniem rolników cieszą się pokazy maszyn podczas pracy, dlatego i tym razem nie zabraknie ich na wystawie. W czasie tego wydarzenia, prezentowany będzie cały proces uprawy roślin z przeznaczeniem na zielonkę, od zasiewu przez koszenie aż po zbiór i transport skoszonego materiału. Oprócz tego, na polach pokazowych będą prezentowane m.in. kosiarki, owijarki, praso-owijarki, prasy zwijające, przyczepy zbierające oraz sieczkarnie. Pokazy są zaplanowane na oba dni trwania wystawy.
 
Warto wspomnieć o poprzedniej edycji, na której swoją ofertę oprócz firm z branży maszyn rolniczych, zaprezentowały również firmy nasienne, producenci nawozów, pasz, elementów wyposażenia budynków inwentarskich, folii rolniczych i wielu innych produktów. Całą wystawę zgromadzoną na powierzchni 15.000 m2 w ciągu dwóch dni odwiedziło prawie 35 tysięcy osób.
 
Ekspozycję na terenie Moto Parku w Ułężu będzie można zwiedzać w godzinach 9.00-17.00 w dniach 26 i 27 maja. Dla odwiedzających wystawę zapewniony jest bezpłatny wstęp, parking i katalog wystawy, a także dofinansowanie przyjazdów grupowych organizowanych przez ośrodki doradztwa rolniczego, urzędy gmin, mleczarnie, izby rolnicze oraz szkoły.
 
mm
źródło: Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych
foto: agroshow.eu
Top Agrar
Autor Artykułu:Top Agrar
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
14. kwiecień 2024 01:33