Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Portal partner

Na praktyki do Teksasu

17.03.2017

Drukuj

Na praktyki do Teksasu

Artykuł dostępny

Jego celem jest stworzenie możliwości młodym rolnikom z Polski i USA na poznanie rolnictwa innych krajów, zdobycie nowych kwalifikacji i umiejętności, poznanie kultury, historii Polski i Teksasu oraz nawiązanie kontaktów z organizacjami rolniczymi, uniwersytetami obu krajów. Podczas 5 tygodniowego pobytu Polaków w Teksasie i Amerykanów w Polsce uczestnicy będą przebywali w gospodarstwach rodzinnych i poznawali zasady zarządzania gospodarstwem, stosowane technologie, zabiegi agrotechniczne. Uczestnicząc w codziennym życiu rodziny będą mieli okazję na poznanie kultury, zwyczajów i języka.  – Liczymy na nawiązanie trwałych przyjaźni i kontaktów, które będą kontynuowane po zakończeniu programu – mówią organizatorzy praktyk.

r e k l a m aPolscy uczestnicy Programu będą przebywali w Teksasie w dniach 18 czerwca – 25 lipca 2017 r.. Natomiast amerykańscy studenci przyjadą do Polski 4 czerwca i będą w naszym kraju do 7 lipca 2017 roku. Poszukiwane są osoby zainteresowane przyjęciem młodego Amerykanina w swoim gospodarstwie proszone są o kontakt. Więcej szczegółów na www.pzprz.pl.
pj-t

Polecane dla Ciebie:

article icon

Wszystkie wojny Ameryki

Czytaj

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii