StoryEditor

O czym piszemy w sierpniowym numerze "top agrar Polska"?

Najnowsze wydanie top agrar Polska, już jest na rynku! Szczegóły najnowszego numeru zdradza Karol Bujoczek, redaktor naczelny!
28.07.2021., 14:07h

– Żniwa w trakcie – najważniejsze są teraz ceny zbóż, plony i przygotowanie ścierniska pod siew, ale i wybór odpowiedniej odmiany oraz gatunku roślin. Piszemy o tym i o wielu innych aktualnych tematach, w najnowszym wydaniu top agrar Polska 8/2021 – mówi Karol Bujoczek. Podkreśla, że teraz dla wszystkich najważniejsze są żniwa, bo to właśnie one wieńczą dzieło całorocznych wysiłków. Piszemy o cenach zbóż, prognozach na najbliższy czas, a także jakie są konsekwencje negocjacji w ramach trilogu i jaki fundament został położony pod przyszłą Wspólną Politykę Rolną. W wywiadzie Karol Bujoczek rozmawia Robertem Telusem – przewodniczącym Komisji ds. Rolnictwa i Rozwoju Wsi o tym, jak wspierać mniejsze i większe gospodarstwa.

Nie zabrakło także aktualnych zagadnień w dziale Uprawa i Technika. W dodatkach top bydło i top świnie pojawiły się w tym miesiącu bardzo intersujące wątki – obejrzyj film poniżej, a dowiesz się więcej! W dziale „Życie na wsi” też jest sporo informacji głównie dla Pań, ale nie tylko. Możesz przeczytać wywiad z Agnieszką Maliszewską, której poświęciliśmy strefę „Kobiety Agrobiznesu”. Zobacz film, a dowiesz się co dokładnie kryje się pod naszą sierpniową okładką.


Zamów prenumeratę!

Dorota Kolasińska
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska Redaktorka portalu topagrar.pl
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
11. grudzień 2023 13:47