Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

Pożar chlewni! Właściciel z poparzeniami trafił do szpitala [ZDJĘCIA]

Obrazek
W nocy z 11 na 12 grudnia br. doszło do dużego pożaru chlewni w miejscowości Wiśniewka w powiecie sępoleńskim (w województwie kujawsko-pomorskim).
Aleksandra Galus14 grudnia 2019, 14:11
W czasie wielkiego pożaru spłonął cały dach budynku oraz zgromadzone zapasy słomy. Wewnątrz znajdowały się świnie, które w pierwszej kolejności ewakuowano. Walka strażaków z szalejącym żywiołem trwała kilka godzin.

Zapaliła się słoma na poddaszu

Z dostępnych informacji wiadomo, że zapaliła się słoma, znajdująca się na poddaszu tego samego budynku inwentarskiego. Najprawdopodobniej zajęła się od zwarcia instalacji elektrycznej.

Pożar chlewni wybuchł późnym wieczorem


Zgłoszenie o pożarze dotarło do komendy straży pożarnej dokładnie o godzinie 21:43. Na miejsce zostało wysłanych pięć zastępów straży pożarnej. Pożar był gaszony aż do godziny 1 w nocy.

Spalił się dach a właściciel został poparzony


Niestety spaleniu uległa słoma oraz cała konstrukcja dachu. Z chlewni udało się w porę wyprowadzić zwierzęta. Niestety w wyniku szalejącego żywiołu poparzeniu uległ właściciel chlewni, który został odwieziony do pobliskiego szpitala.  ag

Fot. dzięki uprzejmości portalu wiecbork112.pl


Picture of the author
Autor Artykułu:Aleksandra Galus
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)