StoryEditor

Radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego!

Nadchodzą najważniejsze dla każdego Chrześcijanina Święta Zmartwychwstania Pańskiego. W tym roku - po dwóch latach pandemii koronawirusa i rozpoczęciu wojny w Ukrainie - nabierają one szczególnego znaczenia i zmuszają nas do głębokiej refleksji nad naszym życiem.
13.04.2022., 22:04h
Mimo wielu trosk, które na co dzień zaprzątają nasze głowy i tragicznych wydarzeń Wielkiego Piątku, gdy przeżywamy ukrzyżowanie Chrystusa, który umarł za nasze grzechy, Wielkanoc to Święta radosne. Po śmierci krzyżowej Jezus zmartwychwstał i dał nam nadzieję na życie wieczne. Tym samym kres ziemskiego życia jest dla nas zaledwie początkiem życia wiecznego.

Dlatego z całego serca Wszystkim Wam życzymy, abyście odnaleźli podczas tych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego radość, spokój, spędzili czas z bliskimi, zapomnieli o codziennych kłopotach i starali się dostrzec Chrystusa w Waszym życiu. On jest obecny w życiodajnym deszczu, który spada na nasze pola, bezchmurnym niebie, które pozwala zebrać plony, w drugim człowieku, któremu niesiemy pomoc i w naszych bliskich, którzy się o nas troszczą. i gdy go tam dostrzeżemy, on także nas zobaczy i wesprze wtedy, gdy przytłoczą nas trudne sprawy.

Niech zatem Zmartwychwstały Wam towarzyszy, a Wy pielęgnujcie piękne i dawne polskie tradycje wielkanocne. Niech na Waszych świątecznych stołach nie zabraknie wspaniałych wypieków, smacznych kiełbas i wędlin, maślanych baranków i święconych jaj. A dzieląc się tym jajkiem z najbliższymi przy wielkanocnych stołach podziękujcie im za to, że są z Wami. Bo rodzina jest w naszym życiu najważniejsza.

Radosnego Alleluja!

Redakcja magazynu top agrar Polska i portalu topagrar.pl
Bartłomiej Czekała
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała Redaktor naczelny portalu topagrar.pl, dyrektor PWR online
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
09. grudzień 2023 19:49