StoryEditor

Steyr gra z WOŚP: jak wziąć udział w akcji i przetestować traktor w swoim gospodarstwie?

Tegoroczny, 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy gra dla diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Do akcji przyłącza się Steyr, oferując cały dzień pracy swoich traktorów na gospodarstwach wygranych rolników. Jakie modele można przetestować?
25.01.2022., 13:01h

Przetestuj ciągnik i dołóż się do leczenia dzieci

To już 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i celem tegorocznej zbiórki jest diagnostyka i leczenie wzroku u dzieci. Do akcji przełącza się firma Steyr, oferując ciekawą nagrodę.

Steyr z dumą ogłasza, że bierze udział w WOŚP i przekazuje wybrane ciągniki na cały dzień do pracy w gospodarstwie rolnika.

Aukcje w całym kraju

Do wielkiego finału – niedzieli 30 stycznia, rolnicy mają okazję wylicytować traktory Steyr do pracy „od świtu do zmierzchu” w swoim gospodarstwie. Dzięki temu rolnik może przetestować najnowszy model we własnych warunkach i na własnym polu.

Aukcji jest dziesięć i biorą w nich udział dealerzy marki Steyr w poszczególnych województwach.

Jakie modele oferują?

Steyr przypomina, że 100% wylicytowanej kwoty trafi do Fundacji, a kwoty już teraz są całkiem imponujące. Rolnicy ze Śląska na aukcji przebili już 10 tysięcy złotych! Koniecznie zajrzyjcie na pozostałe licytacje.


al na podst. Steyr

fot. Steyr

Aneta Lewandowska
Autor Artykułu:Aneta Lewandowska Redaktorka portalu topagrar.com, zootechnik, specjalistka w zakresie hodowli zwierząt
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
21. maj 2024 00:30