StoryEditor

Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu z nowym logo

Nierozerwalnie kojarzące się z rolnictwem poprzez symbol kłosa, nowoczesne, bardziej uproszczone – tak wielkopolski ODR zachwala swój nowy logotyp.
08.11.2022., 14:11h

„Nowy logotyp będzie zdecydowanie lepiej oddawał wartości WODR”

Jacek Sommerfeld, dyrektor Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Poznaniu przekonuje, iż nowy logotyp będzie zdecydowanie lepiej oddawał wartości, którymi kieruje się w WODR w Poznaniu. 

– Stawiamy na nowoczesne rozwiązania w rolnictwie, ale jednocześnie pamiętamy o rolniczych tradycjach, które staramy się kultywować. Te wartości są zauważalne w nowym logotypie – ocenia szef tej poznańskiej placówki doradczej.

WODR w Poznaniu logo

„ODR promuje nowoczesne i innowacyjne rozwiązania w rolnictwie”

W komunikacie biura prasowego Ośrodka czytamy, iż wielkopolski ODR już od kilku lat promuje nowoczesne i innowacyjne rozwiązania w rolnictwie, zachęcając jak najwięcej rolników, by unowocześniali swoje gospodarstwa.

– Efektem prac WODR jest również utworzenie ogólnopolskiej platformy doradczej eDWIN, która od czerwca 2022 roku wspomaga rolników w podejmowaniu decyzji dotyczących ochrony roślin – wylicza Norbert Kowalski.

– Ponadto, ramach prac nad wykorzystaniem nowoczesnych technologii w rolnictwie, WODR w ubiegłym roku wdrożył usługę Poldrony, która zakłada wykorzystanie dronów do ochrony kukurydzy. Na co dzień Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu realizuje również inne projekty zmierzające do cyfryzacji i unowocześniania rolnictwa – dodaje.

WODR w Poznaniu logo

fot.: WODR w Poznaniu
Top Agrar
Autor Artykułu:Top Agrar
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
10. grudzień 2023 06:04