Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu z nowym logo

Obrazek

Nierozerwalnie kojarzące się z rolnictwem poprzez symbol kłosa, nowoczesne, bardziej uproszczone – tak wielkopolski ODR zachwala swój nowy logotyp.

9 listopada 2022, 12:07

„Nowy logotyp będzie zdecydowanie lepiej oddawał wartości WODR”

Jacek Sommerfeld, dyrektor Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Poznaniu przekonuje, iż nowy logotyp będzie zdecydowanie lepiej oddawał wartości, którymi kieruje się w WODR w Poznaniu. 

– Stawiamy na nowoczesne rozwiązania w rolnictwie, ale jednocześnie pamiętamy o rolniczych tradycjach, które staramy się kultywować. Te wartości są zauważalne w nowym logotypie – ocenia szef tej poznańskiej placówki doradczej.

WODR w Poznaniu logo

„ODR promuje nowoczesne i innowacyjne rozwiązania w rolnictwie”

W komunikacie biura prasowego Ośrodka czytamy, iż wielkopolski ODR już od kilku lat promuje nowoczesne i innowacyjne rozwiązania w rolnictwie, zachęcając jak najwięcej rolników, by unowocześniali swoje gospodarstwa.

– Efektem prac WODR jest również utworzenie ogólnopolskiej platformy doradczej eDWIN, która od czerwca 2022 roku wspomaga rolników w podejmowaniu decyzji dotyczących ochrony roślin – wylicza Norbert Kowalski.

– Ponadto, ramach prac nad wykorzystaniem nowoczesnych technologii w rolnictwie, WODR w ubiegłym roku wdrożył usługę Poldrony, która zakłada wykorzystanie dronów do ochrony kukurydzy. Na co dzień Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu realizuje również inne projekty zmierzające do cyfryzacji i unowocześniania rolnictwa – dodaje.

WODR w Poznaniu logo

fot.: WODR w Poznaniu


Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)