StoryEditor

Z top agrar Polska do Brazylii! Wracamy do wyjazdów studyjnych!

Wracamy do naszych wyjazdów studyjnych w interesujące rolniczo zakątki świata. Tym razem chcielibyśmy zaproponować naszym Czytelnikom wyjazd studyjny do Brazylii. Przygotowaliśmy naprawdę bogaty program!
27.09.2023., 15:09h
W terminie od 10-21 lutego 2024 roku planujemy wyjazd studyjny do Brazylii. Ten południowoamerykański kraj jest rolniczą potęgą w zakresie uprawy soi, kukurydzy, trzciny cukrowej, a także produkcji drobiu czy doskonałej wołowiny. 

12 dni pełne wrażeń

W ramach naszego wyjazdu będziemy mieli okazję odwiedzić gospodarstwa w stanie Parana, specjalizujące się w produkcji soi, cytrusów czy mleka. Będziemy też przez kilka dni w brazylijskim zagłębiu uprawy soi i kukurydzy Mato Grosso.

Ponadto planujemy wizytę w parku narodowym Chapada dos Guimarães. Zobaczymy też jeden z największych wodospadów świata Iguazu po stronie brazylijskiej oraz największą na świecie elektrownię wodną Itaipu.

Wisienką na torcie będzie wycieczka po Rio de Janeiro i zwiedzanie największych atrakcji tego miasta: pomnika Chrystusa Odkupiciela oraz Głowy Cukru. Dotkniemy też piasku na słynnej plaży Copacabana.

To oczywiście tylko niektóre z atrakcji, które przewiduje program. Więcej szczegółów oraz zgłoszenia w sekretariacie redakcji: tel. 61 86 90 660 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W trakcie całego wyjazdu zapewniona opieka ze strony redakcji top agrar Polska.

Zachęcamy do wspólnego wyjazdu!
Karol Bujoczek
Autor Artykułu:Karol Bujoczek Redaktor naczelny top agrar Polska
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
10. grudzień 2023 14:00