Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

Fabryka nawozów dolistnych marki FoliQ powstanie w Aleksandrowie Kujawskim

Obrazek

Firma Agrii Polska rozpoczyna inwestycję budowy nowoczesnej fabryki nawozów dolistnych marki FoliQ. Umowa z firmą realizująca zlecenie, została podpisana w sierpniu tego roku. Uroczyste rozpoczęcie prac budowlanych planowane jest na 17 października. Ich zakończenie planowane jest na 31 sierpnia przyszłego roku. 

8 września 2022, 20:19

"W zakładzie produkowane będą nawozy płynne"

Jak informuje biuro prasowe firmy, umowa między firmą Agrii Polska, a konsorcjum: Firmą BWJ Inwestycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Bydgoszczy, reprezentowaną przez Krzysztofa Bebyna – prezesa Zarządu i Macieja Jasińskiego – członka Zarządu oraz Przedsiębiorstwem Budowlano-Montażowym STABUD-PRZEMYSŁÓWKA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Bydgoszczy, reprezentowaną przez prezesa Zarządu Szymona Kopkę, została podpisana w Aleksandrowie Kujawskim.

Co powstanie w ramach inwestycji? Jak informuje biuro prasowe inwestora, zrealizowana zostanie budowa zakładu produkcji nawozów dolistnych FoliQ (w tym: hala produkcyjna, hala magazynowa, laboratorium, sklep firmowy i pomieszczenia socjalne). 

– W zakładzie produkowane będą nawozy płynne i zawiesinowe wraz z pełną konfekcją, przeznaczone na dystrybucję w zakresie rynku krajowego jak i na eksport – czytamy w komunikacie.

Inwedtycja FoliQ_- wizualizacja fabryki nawozów dolistnych

Lider w branży produkcji i dystrybucji nowoczesnych nawozów

Agrii Polska należy do grona liderów w branży produkcji i dystrybucji nowoczesnych nawozów, materiału siewnego, płodów rolnych, pasz oraz środków ochrony roślin
– Jesteśmy firmą z historią, mając ponad 25 lat doświadczenia w produkcji i dystrybucji marki Nasiona Dalgety. Posiadamy największą w branży sieć sprzedaży. Sprawną obsługę zapewniają nam rozbudowane centra logistyczne. Jako producent środków ochrony roślin dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były skuteczne i bezpieczne – informuje inwestor z Aleksandrowa Kujawskiego.

źródło: Agrii Polska
fot.: Agrii Polska


Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)