StoryEditor

NBOR: Jak dobrze znasz swój traktor?

Ponad 1200 ciągników rolniczych oceniliśmy już podczas badania NBOR! To obszerna baza wiedzy o nowych i starszych traktorach, którą trzeba rozwijać. Startujemy więc z trzecią edycją ankiety, w której możesz ocenić swój ciągnik. 
27.10.2018., 22:10h
Jeżeli Twój traktor został już oceniony w pierwszej lub drugiej edycji badania NBOR – nic straconego! Z pewnością od tego czasu dowiedziałeś się o nim więcej: jakie są jego mocne i słabe strony, dlatego zapraszamy aby bogatszym o doświadczenia z ostatniego sezonu ponownie ocenić swoje traktory. Zachęć też sąsiada, kolegę. Czekamy na każdą ocenę, bo im więcej ocenionych traktorów w danej kategorii, tym ocena jest pełniejsza.

Podziel się swoim doświadczeniem i pomóż innym rolnikom trafnie wybrać ciągnik! To możliwe dzięki nowej platformie internetowej: Niezależne Badanie Opinii Rolników, czyli NBOR. Wystarczy kilka kliknięć, aby szczegółowo ocenić traktory, pracujące w Twoim gospodarstwie.  

Aby wziąć udział w badaniu, wystarczy przyjrzeć się posiadanym traktorom, wejść na stronę www.nbor.pl i rzetelnie wypełnić ankietę. 
KLIKNIJ TUTAJ  W trzeciej edycji badania NBOR prowadzonego przez ekspertów z Instytutu Inżynierii Biosystemów Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu wspólnie z naszą redakcją nie zmieniliśmy kryteriów oceny. 51 kryteriów pogrupowaliśmy od własności funkcjonalnych, przez awaryjność, po wygodę i bezpieczeństwo pracy w danym ciągniku. Twoje odczucia i oceny pozwolą na opracowanie zbiorcze w postaci rankingu różnych marek ciągników.  Po latach użytkowania rolnicy znają swoje traktory na wylot. Każdy obok plusów ma też minusy, o których być może nie wszyscy wiedzą. Dlatego nowa platforma internetowa NBOR pozwoli w prosty sposób wyrazić swoją opinię na temat funkcjonalności i jakości ciągników. Uzyskane oceny pozwolą stworzyć ranking zalet i wad różnych modeli – od nowych po starsze. Z tej wiedzy będą mogli skorzystać koledzy po fachu. Każdy z uczestników badania, może otrzymać od nas zestaw upominków z logo „top agrar Polska”. Warunkiem jest podanie danych teleadresowych, co umożliwi nam wysyłkę gadżetów.
Aby wziąć udział w badaniu, wystarczy wejść na www.nbor.pl w kilku krokach wyrazić opinię na temat danego traktora. Czekamy na opinie!

Obecnie zbieramy oceny:
- ciągników (III edycja), 
- kosiarek (II edycja) 
- ładowarek teleskopowych (I edycja)
- kombajnów zbożowych (I edycja).Chcesz wiedzieć jak wypadły wyniki ostatniego rankingu? KLIKNIJ TUTAJ


Jan Beba
Autor Artykułu:Jan Bebaredaktor „top agrar Polska”, specjalista w zakresie techniki rolniczej.
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
02. marzec 2024 07:36