StoryEditor

Razem na Wschodzie

John Deere podjął współpracę partnerską z firmą Väderstad w Rosji i na Ukrainie.
30.07.2017., 20:07h
Zgodnie z podpisaną umową sprzedaż produktów Väderstad odbywać się będzie przez kanały sprzedażowe John Deere na obu rynkach. W Rosji i na Ukrainie John Deere jest liderem w sprzedaży sprzętu do siewu i uprawy roli.

Aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić portfolio produktów obie firmy postanowiły dostarczać siewniki pneumatyczne i maszyny uprawowe przez sieć sprzedaży dealerów John Deere. Wszystkie produkty będą nadal sprzedawane ze znakiem handlowym Väderstad. Sprzęt ten wzbogaci dotychczasową ofertę maszyn John Deere, kierowaną do klientów zajmujących się produkcją kukurydzy i zbóż. Dzięki temu porozumieniu Väderstad zwiększy swoją ekspansję na rynku rosyjskim i ukraińskim.

Obie firmy zamierzają współpracować ze sobą w zakresie marketingu, serwisu, szkoleń i rozwiązań dotyczących finansowania.

Celem współpracy jest to, aby sprzęt marki Väderstad płynnie łączył się z ciągnikami John Deere i aplikacją MyJohnDeere. Chodzi również o współdziałanie w zakresie nowoczesnych technologii z siewem precyzyjnym włącznie.
oprac. jj

Fot. firmowe
Jan Józefowicz
Autor Artykułu:Jan Józefowicz Ekspert z zakresu maszyn rolniczych, wieloletni redaktor czasopism dla rolników, w tym top agrar Polska i Profi Profesjonalna Technika Rolnicza
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
23. luty 2024 07:45