StoryEditor

Nowa prezes Granit Polska

Nowy rok, nowe twarze w zarządzie Granit Polska, firmy oferującej nie tylko części zamienne do ciągników i maszyn rolniczych. Maja Działoszyńska wraz z Wojciechem Bonarkiem przejmuje zarządzanie Granit Polska.
20.01.2022., 15:01h

Zmiany w zarządzie

Z dniem 1 stycznia 2022 r. Maja Działoszyńska przejęła obowiązki Piotra Linkowskiego w zakresie zarządzania polskim oddziałem Granit Parts. Wraz z Wojciechem Bonarkiem, odpowiedzialnym za obszary zakupów i logistyki, będzie tworzyć zarząd Granit Polska.

W Granit Polska jest odpowiedzialna za sprzedaż, finanse i controlling oraz administrację. Maja Działoszyńska wcześniej przez dziesięć lat pracowała w AGCO. Od 2017 roku pełniła funkcję Manager Distribution Management dla wszystkich marek Grupy AGCO w Polsce oraz członka Zarządu AGCO Corporation w Polsce.


od lewej: Piotr Linkowski, Maja Działoszyńska i Wojciech Bonarek

Wieloletnia wiedza branżowa

"Pani Maja Działoszyńska dzięki swojej wieloletniej wiedzy branżowej jest bardzo cennym nabytkiem dla międzynarodowego zespołu zarządzającego Granit Parts. Cieszymy się, że w przyszłości będziemy mogli wspólnie z nią stawiać czoła ambitnym zadaniom w Granit Polska. Życzymy jej wszystkiego najlepszego z okazji rozpoczęcia pracy w Granit Polska i wielu sukcesów w dalszym rozwoju naszej filii w Polsce", mówi Hans-Peter Fricke, Partner Zarządzający Grupy Fricke, który z radością przyjął nową nominację do zarządu Granit Polska.

Grupa Fricke Maszyny Rolnicze również ze zmianami

Piotr Linkowski, dotychczasowy prezes Granit Polska, podejmuje się nowych zadań w Grupie Fricke. Dołączył on do zespołu zarządzającego Fricke Maszyny Rolnicze, polskiej franczyzy John Deere należącej do Fricke Group.

"Dziękujemy Panu Linkowskiemu za wieloletnią, pełną zaufania współpracę i z nadzieją patrzymy na jego przyszłą rolę w strategicznym rozwoju naszej działalności jako dealera John Deere w Polsce" - dodaje Hans-Peter Fricke.

opr. jj

fot. Granit Polska

Jan Józefowicz
Autor Artykułu:Jan Józefowicz Ekspert z zakresu maszyn rolniczych, wieloletni redaktor czasopism dla rolników, w tym top agrar Polska i Profi Profesjonalna Technika Rolnicza
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
18. kwiecień 2024 11:44