StoryEditor

Żniwa i siew z top agrar i Profi - ostatnia szansa na zapisy

Już 12 lipca w Nagradowicach k. Poznania będziesz mógł zobaczyć na żywo podczas pokazów najnowsze kombajny w łanie jęczmienia, szeroki wachlarz bron talerzowych i kultywatorów do idealnego rozprowadzenia i wymieszania słomy z glebą. To tylko część atrakcji, które przygotowaliśmy w ramach naszego eventu „Żniwa i siew z top agrar i profi”. To trzeba zobaczyć! Zostało mało czasu - zapisz się już dziś na www.zniwa.topagrar.pl
07.07.2022., 08:07h

Wiemy, że już podczas żniw ważą się losy właściwego przygotowania stanowiska pod kolejną uprawę, dlatego redakcje: top agrar Polska i Profi Technika Rolnicza wspólnie z firmami z branży agro przygotowały jedyny taki pokaz maszyn w Polsce. Do uczestnictwa zaprosiliśmy czołowych producentów zarówno agregatów bezorkowych, jak i wydajnych pługów w parze z agregatami uprawowo-siewnymi. Łącznie na polu Poznańskiej Hodowli Roślin w Tulcach (gospodarstwo Nagradowice) w pracy zaprezentuje się kilkadziesiąt maszyn!

Z nieustannie poszerzanego asortymentu maszyn rolniczych coraz trudniej wyłuskać odpowiedni model do gospodarstwa, dlatego celem imprezy jest przede wszystkim możliwość bezpośredniego porównania technologii i konkretnych maszyn w tych samych warunkach.

Spotykamy się już 12 lipca na polu Poznańskiej Hodowli Roślin w Tulcach (gospodarstwo Nagradowice), blisko węzła autostradowego Poznań Wschód, zjazd z drogi ekspresowej S5 Kleszczewo na drogę nr 434.

Do zaprezentowania swoich maszyn zaprosiliśmy czołowych producentów z kraju i z zagranicy. Łącznie na stoiskach firm oraz na polu muskuły prężyć będzie ponad trzydzieści maszyn, a wśród nich:

 • kombajny klawiszowe i rotorowe,
 • brony mulczowe, kultywatory i brony talerzowe,
 • opryskiwacze,
 • pługi i agregaty uprawowo-siewne,
 • siewniki do siewu uproszczonego i pasowego
 • maszyna do zbierania kamieni.

Oprócz fachowo komentowanych pokazów zaplanowaliśmy strefę wystawową, gdzie będzie można spotkać się przedstawicielami firm, by obejrzeć maszyny z bliska, wyjaśnić wszelkie wątpliwości, uzyskać poradę i omówić prezentowane rozwiązania. Będą też stoiska firm nasiennych i chemicznych. W trakcie naszego spotkania nie zabraknie interesujących prelekcji, poświęconych nowoczesnym sposobom prowadzenia upraw i co najważniejsze, możliwości osobistego sprawdzenia maszyn na polu testowym. Podczas naszego spotkania odbędzie się także pokaz likwidacji szkody na polu uszkodzonym przez grad.

Program dnia:

 • 9.00 rejestracja
 • 9.15 prezentacje maszyn na stoiskach, prelekcje
 • 10.30 pokaz maszyn
 • 15.00 indywidualne prezentacje maszyn na polach testowych
 • 17.00 zakończenie spotkania
▶ Wstęp tylko dla zarejestrowanych. 
▶ Zapisz się już teraz na www.zniwa.topagrar.pl lub kliknij w obrazek


Wszystko na jednym polu, z dogodnym dojazdem i parkingiem blisko pola pokazowego. Serdecznie zapraszamy!
Top Agrar
Autor Artykułu:Top Agrar
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
24. czerwiec 2024 19:09