StoryEditor

Nowoczesna kosiarka Husqvarna i gra Doom – co mają wspólnego?

Do kosiarek autonomicznych serii Nera, firma Husqvarna wprowadziła aktualizację, dzięki której będzie można na niej grać w kultową grę Doom.
21.05.2024., 09:00h

Doom to gra z 1993 roku, której nie trzeba przedstawiać fanom gier komputerowych. Popularna w latach 90-tych strzelanka, starszej widowni przywodzi na myśl złotą erę kafejek internetowych, a młodszym kojarzy się z tym, że da się w nią grać prawie na wszystkim. Mało kto się jednak spodziewał, że można w nią zagrać na kosiarce autonomicznej marki Husqvarna.

image
Kosiarka Husqvarna Nera i gra Doom
FOTO: firmowe

Husqvarna Nera - Husqvarna Automower Connect

Firma Husqvarna wprowadziła aktualizację do kosiarek autonomicznych z serii Nera, dzięki której i na takim sprzęcie można zagrać w ponad trzydziestoletnią grę Doom. Wystarczy pobrać aktualizację przez aplikację Husqvarna Automower Connect.

Zobacz także: Darmowy kalkulator dawki nasion online - Väderstad

Wcześniej jednak należy się zarejestrować poprzez odpowiedni formularz dostępny na stronie producenta. Cała akcja trwa od 9 kwietnia do 9 września. Po tym czasie Doom ma zostać automatycznie usunięty z kosiarki.

image

Autonomiczny robot do usuwania chwastów w buraku cukrowym

Niewielki ekran Husqvarna Automower Nera wyświetla grę, a do sterowania wykorzystywany jest przycisk start i pokrętło. Manipulowanie pokrętłem w lewo i w prawo służy do skręcania postacią, a przycisk Start do poruszania się w przód. Do potworów strzela się przez wciśnięcie pokrętła.

Więcej na profitechnika.pl

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
24. lipiec 2024 19:41