Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Finanse>Dopłaty, PROW i VAT>

Ekoschematy i dopłaty do ekologii - ostatnia szansa na udział w naszym webinarium!

Obrazek

Za nami 6 tygodni przyjmowania przez ARiMR wniosków o dopłaty bezpośrednie za 2023 rok z uwzględnieniem ekoschematów. Wychodząc naprzeciw licznym pytaniom od rolników organizujemy we wtorek 9 maja br. kolejne webinarium poświęcone tematyce ekoschematów. Jeżeli wypełnianie wniosku jeszcze przed Tobą to zapisz się jeszcze dziś i koniecznie jutro oglądaj. Możesz też przy zapisie zadać pytania, które Cię nurtują naszym ekspertom!

Bartłomiej Czekała8 maja 2023, 17:52
Gorąco i serdecznie zapraszamy na kolejny webinar ekspercki dotyczący zasad Nowej Wspólnej Polityki Rolnej i Krajowego Planu Strategicznego, tym razem nasze spotkanie będzie podzielone na dwie części:
  • I część zostanie poświęcona gospodarstwom ekologicznym w kontekście nowych dopłat bezpośrednich i ekoschematów.
  • II część webinarium poświęcimy odpowiedziom na liczne pytania, jakie wpłynęły do naszej redakcji, dotyczące ekoschematów w rolnictwie konwencjonalnym.
Jak zwykle podczas naszego spotkania gwarantujemy aktywny udział widzów i umożliwiamy zadawanie pytań, które można już przesłać w formularzu zgłoszeniowym.

ZAPISZ SIE NA WEBINARIUM!
Picture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)