StoryEditor

Forum Świnie - coraz mniej czasu na zgłoszenia!

Niecałe 2 tygodnie dzielą nas od VI Forum Rolników i Agrobiznesu - Świnie. To impreza, która co roku cieszy się dużym zainetresowaniem producentów trzody. W tym roku proponujemy dużą dawkę ciekawych tematów oraz dobrą zabawę przy grillu i nie tylko. Zapisz się dziś!
24.05.2024., 13:48h

Forum Rolników i Agrobiznesu – Świnie to spotkanie, które organizujemy z myślą o Was. O profesjonalnych prosucentach i hodowcach, którzy z branżą trzodową związali swoje życie zawodowe. Naszym celem jest by przedstawić na nim najbardziej aktualne informacje rynkowe i przeanalizować jaka jest sytuacja w Polsce, Europie i na świecie. W tym celu, jak co roku, zaprosiliśmy ekspertów, m.in. Alberta Hortmann-Scholtena, szefa VEZG, giełdy na którą co tydzień skierowane są oczy wszystkich producentów świń nie tylko w Nimeczech, ale też w reszcie Europy. Przedstawimy też, jak kształtuje się ten biznes u światowego giganta, jakim jest Brazylia.

Na naszym Forum nie może zabraknąć apsektów bardzo mocno osadzonych w praktyce, dlatego do dyskusji o organizacji produkcji świń zaprosiliśmy ekspertów: dr Grażynę Kusior, Urszulę Pałyskę, Olgę Wendrowicz, Grzegorza Chrostowskiego oraz Jacka Mey. Specjalnie dla Was podzielą się oni swoim wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu stad świń na najwyższym poziomie produkcyjnym.

Forum Świnie to także duża dawka tematów doborstanowych, zdrowotnych oraz żywieniowych. Tu wśród zaproszonych ekspertów m.in. prof. Zygmunt Pejsak.

Ważnym aspektem w kontekście przyszłego kształtu produkcji świń w Polsce jest nieco nadszarpnięty wizerunek branży, dlatego chcemy wspólnie z Wami zastanowić się nad tym jak go chronić. Do debaty zaprosiliśmy również organizacje obrońców praw zwierząt, by posłuchać głosów oponentów.

Zapraszamy na VI Forum Rolników i Agrobiznesu – Świnie. 4–5 czerwca, Aleksandórw Łódzki, hotel Czarny Staw – nie może Cię tam zabraknąć!

Zgłoś się już dziś!

Anna Kurek
Autor Artykułu:Anna Kurek

redaktor „top agrar Polska”, zootechnik, specjalistka w zakresie hodowli trzody chlewnej.

Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
20. czerwiec 2024 17:19