StoryEditor

Zrób sobie "selfie" z nami na Agro Show i wygraj tablet!

Już jutro w Bednarach k. Poznania rozpoczyna się kolejna edycja targów Agro Show. Nasza redakcja, jak co roku, przygotowała dla Państwa wiele atrakcji na naszym stoisku.
18.09.2014., 22:09h

Jedna z nich jest konkurs "Selfie z top agrar Polska". Aby wziąć w nim udział i wygrać tablet Lenovo IdeaTab należy:

  • odwiedzić stoisko Polskiego Wydawnictwa rolniczego Sp. z o.o. (wydawcy "top agrar Polska") podczas targów Agro Show w Bednarach,
  • zrobić sobie na wspomnianym stoisku zdjęcie, na którym oprócz wizerunku uczestnika konkursu znajdzie się jeden logotyp "top agrar Polska",
  • wysłać zrobione przez siebie zdjęcie w terminie od 19.09.2014 r. do 28.09.2014 r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz ze zgłoszeniem do konkursu zawierającym imię, nazwisko, adres zamieszkania, adres poczty elektornicznej i numer telefonu Uczestnika konkursu.


Z nadesłanych prac specjalne Jury najpóźniej do 1. października br. wyłoni 10 najlepszych zdjęć, które znajdą się w półfinale. Na wyłonione pzrez Jury zdjęcia będzie można oddawać głosy na naszym facebook‘owym profilu www.facebook.com/TopAgrarPolska.

Szczegóły regulaminu znajdziecie TUTAJ.

Zapraszamy na stoisko "top agrar Polska" i do udziału w naszym konkursie!

Top Agrar
Autor Artykułu:Top Agrar
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
02. grudzień 2023 09:52