StoryEditor

Jak szacować szkody łowieckie po zmianach? Konferencja w Poznaniu

Nowelizacja ustawy Prawo łowieckie, która obowiązuje od 1 kwietnia br. wywołała spore zamieszanie w samorządach, kołach łowieckich oraz wśród rolników. Wszystko przez nowe zasady szacowania szkód, do których wyznaczone przepisami osoby nie są przygotowane.
24.04.2018., 16:04h
W Wielkopolsce samorządowcy i rolnicy postanowili działać, by lepiej przygotować się do szacowania szkód łowieckich, których kumulacja nastąpi przed żniwami. Z inicjatywy Wicemarszałka Województwa Wielkopolskiego Krzysztofa Grabowskiego, Prezesa Wielkopolskiej Izby Rolniczej Piotra Walkowskiego, Prezesa Zarządu Wojewódzkiego Stowarzyszenia Sołtysów Województwa Wielkopolskiego Jarosława Maciejewskiego oraz Przewodniczącego Zarządu Okręgowego PZŁ w Poznaniu Zbigniewa Zielińskiego w Poznaniu odbędzie się specjalna konferencja. 11 maja samorządowcy rolnicy i myśliwi spotkają się by omówić zmiany w zakresie gospodarki łowieckiej w świetle nowelizacji ustawy Prawo łowieckie.

Konferencja rozpocznie się o godz. 10:00 w sali sesyjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego przy Al. Niepodległości 34 w Poznaniu.

Organizatorzy w tracie spotkania chcą omówić najbardziej istotne i palące kwestie oraz wyznaczyć kierunki działań na najbliższy okres. Wszyscy zainteresowani udziałem w tej konferencji proszeni są o zgłoszenie swojego uczestnictwa do dnia 8 maja 2018 r., telefonicznie na jeden z numerów: (61) 626 6507, (61) 626 6519 lub na jeden z adresów mailowych: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wiesłTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

oprac. bcz na podstawie WIR

CZYTAJ WIĘCEJ O SZKODACH ŁOWIECKICH!

Bartłomiej Czekała
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała Redaktor naczelny portalu topagrar.pl, dyrektor PWR online
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
29. listopad 2023 17:29