StoryEditor

Case IH, New Holland i Steyr na cyfrowych targach Youniverse

Należące do koncernu CNH Industrial marki Case IH, New Holland i Steyr zapraszają rolników na pierwsze cyfrowe targi rolnicze Youniverse. Dzięki temu w odmiennej rzeczywistości z innej perspektywy można spojrzeć na na najnowsze technologie i produkty.
11.04.2021., 08:04h

Internetowa wystawa trwa od 9 do 18 kwietnia 2021 r. Podczas tego 10-dniowego wydarzenia rolnicy oraz szersza publiczność będą mogli eksplorować świat wybranej marki oraz „spotykać się” ze specjalistami z branży.

Bliżej maszyn
Case IH, New Holland i Steyr na cyfrowych targach Youniverse

Zarejestrowani na stronie internetowej www. youniverse.cnhindustrial.com uczestnicy będą mogli wchodzić w interakcje z wybranymi produktami w scenerii przedstawiającej gospodarstwo rolne, uzyskując dostęp do szerokiego wachlarza multimedialnych treści, symulacji 3D oraz kompletnych szczegółów maszyn. Pozostałe produkty będą prezentowane w dedykowanej strefie wystawienniczej w wirtualnym świecie Youniverse danej marki, w której zapewniony będzie kompletny dostęp do informacji.

Case IH, New Holland i Steyr na cyfrowych targach Youniverse

Z platformy Youniverse będzie można korzystać na wszystkich komputerach, tabletach i urządzeniach mobilnych, a wykorzystuje ona imponującą technologię prezentacji i dedykowaną aplikację, więc użytkownicy będą mogli „łączyć się” i rozwijać wspólne sieci. Będą mogli też nawiązać kontakt z dealerami i specjalistami oraz poznać ekspertów z branży i innych rolników. Darmowa rejestracja na stronie youniverse.caseih.com.

Nowości trzech marek

W przypadku marki New Holland w interaktywnym środowisku gospodarstwa rolnego dostępnych będzie ponad 20 maszyn oraz największe nowości: prasa Big Baler 1290 w wersji z pakowaczem, kombajn CH7.70 Crossover Harvesting, ciągnik T6.160 Dynamic CommandTM, ładowarki kołowe W170D oraz nowa gama maszyn towarzyszących. W tej strefie znajdować się będą także: rekordzista – kombajn CR10.90 Revelation, ciągnik T7.315 Heavy-Duty oraz zasilany metanem ciągnik T6.180, które dołączą do świata marki New Holland w dalszej części roku.

Case IH, New Holland i Steyr na cyfrowych targach Youniverse

Case IH zamierza skupić swoją uwagę na ostatnich produktach, takich jak ciągniki Quadtrac AFS Connect i Puma CVXDrive czy kombajny Axial-Flow oraz prasa LB436 HD, które zostaną przedstawione w formie specjalnych prezentacji trójwymiarowych. Podczas targów nie zabraknie również innych kluczowych produktów z gamy Case IH, a uczestnicy będą mogli również poznać marki siostrzane firmy, gamę najnowocześniejszych technologii precyzyjnych AgXtend i układy napędowe spółki FPT Industrial.

Case IH, New Holland i Steyr na cyfrowych targach Youniverse

Innowacje technologiczne ciągników pokazane zostaną na przykładzie najświeższych modeli Absolut CVT i Impuls CVT. Ponadto uczestnicy będą mieli okazję do aktywnego kontaktu ze specjalistami marki oraz poznania swojego najbliższego dealera. Obejmująca wywiady, recenzje produktów i hot spoty część rozrywkowo-informacyjna Youniverse da uczestnikom także możliwość zdobycia informacji na bardziej ogólne tematy, jak na przykład technologiczne trendy rolnicze w całej branży.

Case IH, New Holland i Steyr na cyfrowych targach Youniverse

Jan Beba
Autor Artykułu:Jan Bebaredaktor „top agrar Polska”, specjalista w zakresie techniki rolniczej.
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
05. grudzień 2023 09:50