StoryEditor

Mazurskie Agro Show w Ostródzie trwa!

Trwa czwarta edycja wystawy Mazurskie Agro Show w Ostródzie. Nowoczesne maszyny i ciągniki czekają na zwiedzających przez całą sobotę i niedzielę.
10.02.2018., 13:02h

W halach wystawienniczych Expo Mazury można spotkać ponad 200 wystawców. Aktualną ofertę producentów maszyn rolniczych, pasz i środków do produkcji rolnej reprezentują w głównej mierze lokalni dilerzy, co ułatwi bezpośredni kontakt z nimi i da możliwość zapoznania się nowościami oferowanymi przez poszczególne firmy. Równolegle odbywa się Warmińsko-Mazurska Wystawa Zwierząt Hodowlanych.

Organizatorem wystawy jest Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych, która zarezerwowała 35 tys. m2 powierzchni wystawienniczej. Podobnie jak w latach poprzednich, została zaprezentowana najnowsza oferta maszyn i urządzeń rolniczych. Na wystawie obecni są wszyscy czołowi dystrybutorzy z regionu północno-wschodniej Polski, którzy na swoich stoiskach prezentują dostępne maszyny i urządzenia krajowych i zagranicznych marek. 

Wystawa Mazurskie Agro Show powstała przede wszystkim z myślą o rolnikach z województwa warmińsko-mazurskiego i województw ościennych. W opinii organizatorów pierwsze trzy edycje imprezy okazały się sukcesem organizacyjnym i frekwencyjnym. Wystawa cały czas się rozwija. Stała się  miejscem nie tylko do zapoznania się z kompleksową ofertą maszyn, ale również do dokonania zakupów przez przybyłych na imprezę rolników, tuż przed rozpoczęciem nowego sezonu. – Jako doświadczony organizator plenerowych Międzynarodowych Wystaw Rolniczych Agro Show - będących największymi tego typu imprezami wystawienniczymi w Europie - nie szczędziliśmy wysiłków, aby osiągnąć sukces również w przypadku przygotowania profesjonalnej wystawy halowej.Bazując na doświadczeniach z trzech poprzednich edycji i biorąc pod uwagę rosnącą liczbę wystawców i odwiedzających przekonaliśmy się, że udało nam się stworzyć ważne i oczekiwane przez rynek wydarzenie branżowe dedykowane rolnikom z północno-wschodniej Polski. Sprawdza się i formuła imprezy i jej termin. Bardzo nas to cieszy! - mówi Michał Spaczyński, Wiceprezes Zarządu - Dyrektor Zarządzający Polskiej Izby Gospodarczej Maszyn i Urządzeń Rolniczych. 


Impreza odbywa się w największych halach obiektu Expo Mazury. To jedno z najnowocześniejszych centrów targowych w tej części Europy i zarazem miejsce prezentacji dla: producentów i dystrybutorów maszyn, firm nasiennych, przedsiębiorstw nawozowych, prasy branżowej, organizacji rolniczych oraz innych podmiotów i instytucji związanych z rolnictwem. Na wystawie swoje miejsce mają również punkty doradcze Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz innych agencji rządowych związanych z rolnictwem.Podczas wystawy można zobaczyć gamę maszyn i urządzeń dla rolnictwa oraz nowych rozwiązań dedykowanych branży. Swoją fachową wiedzę będzie mógł poszerzyć każdy, kto jest zainteresowany aktualnym stanem i kierunkiem rozwoju techniki rolniczej.
– Przewidujemy, że tradycyjnie już największą atrakcją dla rolników będą ekspozycje maszyn i urządzeń rolniczych. A tych na naszej wystawie z pewnością nie zabraknie! Zaprezentują się wszystkie czołowe marki. Obecni będą wszyscy liczący się dystrybutorzy i producenci w regionie. Każdy rolnik będzie więc mógł znaleźć coś dla siebie i efektywnie spędzić czas. Bowiem będzie można nie tylko obejrzeć maszyny, ale również je kupić – dodaje Michał Spaczyński. Przydatne informacje:

Wstęp na wystawę, parkingi oraz katalogi wystawy będą bezpłatne. Wystawa odbędzie się w dniach 10-11 lutego 2018 roku i będzie czynna dla odwiedzających w godzinach: 9:00-17:00.
Adres wystawy: Expo Mazury, ul. Grunwaldzka 55, 14-100 Ostróda. 
W tym samym terminie na terenie kompleksu wystawienniczego Expo Mazury odbędzie się również Warmińsko-Mazurska Wystawa Zwierząt Hodowlanych. 
Organizatorem wystawy jest Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych.    ppsz, ag, fot. Paweł Pszonka

Aleksandra Galus
Autor Artykułu:Aleksandra Galus

redaktor, specjalista ds. automatyzacji treści

Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
01. grudzień 2023 16:41