Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Świnie>

Zapraszamy na VII Forum Rolników i Agrobiznesu sesję świnie!

Zastanawiasz się, jak globalne rozchwianie rynków wpłynie na produkcję świń w Polsce i w Europie? Przyjedź 29 listopada do Poznania, do Sali Ziemi, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Podczas VII Forum Rolników i Agrobiznesu będziemy szukali odpowiedzi na wiele trapiących rolników pytań.

 

10 listopada 2022, 08:49

Podczas sesji „Świnie” Marcus Fiebelkorn z Duńskiego Związku Producentów Świń opowie o tym, co oznacza dla produkcji trzody w Europie zmiana układu sił na świecie oraz Europejski Zielony Ład. Do dyskusji o pomysłach na wsparcie sektora, m.in. przez dopłaty, zaprosiliśmy dyrektor Departamentu Płatności Bezpośrednich Joannę Czaplę z Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a także prezesa POLPIG – Aleksandra Dargiewicza, prezesa PZNPŚ – Bogusława Prałata i prezesa Związku Polskie Mięso – Witolda Choińskiego.

Nie zabraknie tematów produkcyjnych. Prof. Daniel Korniewicz z Cargill Poland W.P. LNB wyjaśni, czy możliwy jest intensywny tucz przy ograniczaniu jego niekorzystnego wpływu na środowisko, a Karl Johan Møller Klit z Topigs Norsvin zdradzi tajniki maksymalizacji produkcji. Na pytanie, czy jest szansa zwalczyć ASF odpowie prof. Grzegorz Woźniakowski z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Zgłoszenia na www.forum.topagrar.pl.
Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)