Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Dopiewo: Ursus zatrzymany do kontroli. Liczba usterek zaskoczyła policjantów!

Policjanci z poznańskiej drogówki nie mogli uwierzyć własnym oczom! Ursus C-360, którego zatrzymali do kontroli miał tyle usterek, że właściwie powinien trafić na złom, a już na pewno nie miał prawa jeździć po ulicach!

Kamila Szałaj25 kwietnia 2021, 11:00
W Dopiewie (woj. wielkopolskie) policjanci zatrzymali Ursusa C-360 do kontroli drogowej. Zaniepokoił ich wygląd maszyny, bo sugerował, że coś z nią jest nie w porządku. Nos policjantów nie zawiódł – okazało się, że w Ursusie był szereg usterek!

Okazało się, że z ciągnika na drogę wyciekały płyny eksploatacyjne, maszyna miała braki w oświetleniu, lusterka były również uszkodzone, stan bieżnika opon jednoznacznie wskazywał, że powinny być one dawno wymienione, a na dodatek pojazd nie miał ważnych badań technicznych od 9 lat! To akurat nie powinno nikogo dziwić, bo w takim stanie technicznym traktor nie przeszedłby żadnych badań technicznych.

Policjanci zakazali traktorzyście dalszej jazdy pojazdem i ukarali go mandatem w wysokości 500 zł.

Michał Czubak, Kamila Szałaj
Fot. KMP w Poznaniu


Picture of the author
Autor Artykułu:Kamila Szałaj
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)