StoryEditor

Wypadek w Domaradzu. Zderzyły się dwa tiry, nawozy na drodze

Ranny kierowca, uszkodzone tiry i rozsypane na drodze nawozy - to efekt wypadku do którego doszło w Domaradzu (woj. podkarpackie).
24.04.2021., 09:04h
Do zdarzenia doszło w czwartek, 22 kwietnia, po godz. 6.00 w miejscowości Domaradz na drodze krajowej 19 na Podkarpaciu.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca ciężarowego volvo z naczepą, jadący od strony Krosna w kierunku Rzeszowa, na zakręcie stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka ciężarowym dafem.

- Siła uderzenia była tak duża, że spowodowała znaczne uszkodzenia naczepy, a nawóz azotowy, który przewoził kierowca dafa rozsypał się na jezdni - wyjaśnia brzozowska policja.

Obaj kierowcy byli trzeźwi,  jechali sami, nie przewozili pasażerów.

W zdarzeniu ranny został kierowca volvo. Karetką pogotowia został przetransportowany do szpitala.

Po wypadku przez ponad 2 godziny droga krajowa nr 19 była w tym miejscu całkowicie zablokowana. 

Oprac. ksz, na podst. KPP Brzozów, fot. KPP Brzozów
Kamila Szałaj
Autor Artykułu:Kamila Szałaj Redaktorka portalu tygodnik-rolniczy.pl i Tygodnika Poradnika Rolniczego. Kamila Szałaj jest ekspertką z zakresu polityki rolnej w Polsce oraz rynków rolnych. Specjalizuje się także w kwestii dopłat bezpośrednich i dotacji dla rolnictwa. Podejmuje też tematy dotyczące bezpieczeństwa w rolnictwie oraz interwencji w obronie rolników. Zdobyła 1. miejsce w ogólnopolskim konkursie KRUS „W rolnictwie można pracować bezpieczniej”. W 2018 roku odznaczona przez ministra rolnictwa medalem Zasłużony dla Rolnictwa.
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
01. marzec 2024 21:55