StoryEditor

Wjechał Ursusem w ogrodzenie i uciekł z miejsca wypadku!

W piątek 5 kwietnia br. w miejscowości Wysoki Średnie w gminie Bogoria (województwo świętokrzyskie) doszło do kolizji z udziałem ciągnika marki Ursus. Traktorzysta wjechał w ogrodzenie jednego z domostw.
10.04.2019., 09:04h

W zeszły piątek policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Powiatowej Policji w Staszowie otrzymali zgłoszenie, że w miejscowości Wysoki Średnie doszło do kolizji drogowej. Na miejscu zdarzenie funkcjonariusze ustalili, iż osoba kierująca ciągnikiem rolniczym marki Ursus wjechała w ogrodzenie jednej z posesji a po incydencie uciekła z miejsca wypadku.

 

Z informacji osób będących świadkami zdarzenia, policjanci dowiedzieli się, że kierującym maszyną rolniczą był 43-letni mężczyzna. Mundurowi udali się pod wskazany adres zamieszkania traktorzysty. Na miejscu policjanci zastali leżącego na łóżku mężczyznę pod wpływem alkoholu. Badania wykazały, że miał on prawie 3,5 promila alkoholu we krwi. Ponadto policjanci ustalili, że mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami (miał wydaną decyzję o ich cofnięciu).

 

43-letni mężczyzna odpowie przed sądem za prowadzenie ciągnika rolniczego marki Ursus w stanie nietrzeźwości oraz za niestosowanie się do wydanej decyzji cofnięcia uprawnień do kierowania pojazdami i spowodowania kolizji drogowej.

 

kk

 

Źródło: KPP w Staszowie

Top Agrar
Autor Artykułu:Top Agrar
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
20. maj 2024 23:49