StoryEditor

Wściekły chciał skasować ciągnikiem marki Ursus dwa auta!

Czym może zakończyć się kłótnia pomiędzy dwoma rolnikami? Jak się okazuje, najazdem ciągnikiem (marki Ursus) na posesję i poważnym uszkodzeniem dwóch aut…
15.07.2019., 14:07h
W czwartkowy wieczór, koło godziny 19:00, policjanci otrzymali zgłoszenie od 40-letniego mieszkańca wsi w gminie Potok Górny (w województwie lubelskim), że na jego posesji obecny jest awanturujący się mężczyzna, który niszczy znajdujące się na podwórku zaparkowane auta.

Po przybyciu na miejsce okazało się, że awanturującym się mężczyzną jest 32-latek, który wtargnął na posesję 40-latka ciągnikiem marki Ursus, mocno uszkadzając przy tym dwa auta marki Fiat i Volkswagen należące do gospodarza.

Szybko okazało kierowca ciągnika miał w organizmie prawie 3 promile alkoholu we krwi i zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych wydany przez Sąd Rejonowy w Biłgoraju. Z relacji policji wynika, że o interwencję poprosił 40-latek, który oświadczył, że znany mu 32-letni mężczyzna, będąc pod wpływem alkoholu, kierując ciągnikiem rolniczym marki Ursus, wjechał na jego posesję i uderzył w należące do niego samochody mocno je uszkadzając. Na miejscu obecny był również kierowca Ursusa.


Policjanci w rozmowie z mężczyznami ustali, że wcześniej doszło pomiędzy mężczyznami do kłótni, w wyniku której 32-latek wsiadł za kierownicę Ursusa wyruszył drogą W-863, wjechał na posesję 40-latka uszkadzając jego samochody.

Niszczenie lub uszkodzenie mienia jest przestępstwem ściganym na wniosek pokrzywdzonego. Na chwilę obecną 40-latek takiego wniosku nie złożył. Jeżeli mężczyzna zmieni zdanie, wtedy 32-latkowi grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Oprac. ag, na podst. KPP Biłoraj, fot poglądowe
Top Agrar
Autor Artykułu:Top Agrar
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
24. czerwiec 2024 17:47