StoryEditor

Wypadek na Warmii i Mazurach: 13-latka potracona przez ciągnik rolniczy!

Przedwczoraj (7 maja 2019 r.) w godzinach popołudniowych doszło do groźnego wypadku w miejscowości Żydy w minie Kowale Oleckie (województwo warmińsko-mazurskie). 13-letnia dziewczynka została potrącona przez ciągnik rolniczy.
09.05.2019., 11:05h
Do feralnego zdarzenia 7 maja 2019 r. doszło w miejscowości Żydy w woj. Warmińsko-mazurskim. 13-letnia dziewczynka wychodząc zza autobusu, którym wróciła po lekcjach do domu, wpadła pod nadjeżdżający ciągnik rolniczy.
Z doniesień policji wiadomo, że dziewczynka doznała urazu głowy i została przetransportowana śmigłowcem do szpitala w Suwałkach.

Co ciekawe, kierujący ciągnikiem rolniczym mężczyzna (23-latek) był trzeźwy. Niestety po dokładnych oględzinach policji, okazało się, że mężczyzna nie posiada wymaganych uprawnień do prowadzenia tego typu pojazdów. W związku z tym policjanci ukarali 23-latka mandatem wysokości 300 zł. Karę poniósł także właściciel przedsiębiorstwa do którego należał ciągnik. Mężczyzna także otrzymał mandat w wysokości 300 zł.

Policjanci apelują do rodziców i opiekunów o zwracanie większej uwagi na bezpieczeństwo dzieci podróżujących samodzielnie do szkół i innych miejsc.

kk

Źródło i foto: http://olecko.policja.gov.pl/
Top Agrar
Autor Artykułu:Top Agrar
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
29. listopad 2023 15:27