StoryEditor

Webinarium – Czy już chronić liść flagowy zbóż?

Tym razem w niedzielę, 10 maja 2020 r., zapraszamy na godzinę 18.00 na webinarium z dr hab. Zuzanna Sawinską z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Tematem spotkania będzie szeroko pojęta ochrona liścia flagowego zbóż. W sytuacji, gdy kontakty bezpośrednie są ograniczone będzie to niepowtarzalna okazja do spotkania wirtualnego i rozmowy na temat aktualnych problemów. Zapisz się na to internetowe spotkanie jeszcze dziś!
07.05.2020., 13:05h
Jeżeli interesuje Cię odpowiedź na pytanie co się dzieje z mączniakiem, który rozwijał się praktycznie całą zimę a teraz przycichł? Czy po deszczach uderzy mocniej? Jeżeli jesteś ciekawy czy w tym roku rdze zagrażają zbożom, a jeśli tak, to które i jak z nimi walczyć? Gdy chcesz dowiedzieć się jakie warunki muszą wystąpić do rozwoju septoriozy na liściach? To zapraszamy na webinarium.

Dr hab. Zuzanna Sawinska specjalizuje się w ochronie zbóż przed chorobami grzybowymi. Jest niekwestionowaną ekspertką w dziedzinie zwalczania fuzarioz a także chorób liści. Podczas webinarium odpowie również na pytania dotyczące rozwoju chorób na różnych gatunkach zbóż po ostatnich opadach. Przestawi scenariusze ochrony na wypadek pojawienia się kolejnej fali deszczy a także co robić, gdy one nie nadejdą. Przybliży zagadnienia związane wyborem substancji czynnej fungicydów. Przedstawi opcje ochrony dla różnych gatunków zbóż, w tym dla jęczmienia ozimego, który się kłosi.

Zachęcamy byś niedzielny wieczór spędził razem z nami i zyskał dużą dawkę praktycznej wiedzy, która już za chwile będzie przydatna na Twoim polu.

Wypełnij poniższy formularz i zapisz się na webinarium top agrar Polska z udziałem eksperta - dr hab. Zuzanny Sawinskiej z UP w Poznaniu.

Po zapisaniu się wyślemy Tobie potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, a w dniu webinarium otrzymasz od nas link do strony, na której będziesz mógł wziąć udział w naszym spotkaniu.

Zapraszamy! tcz

Webinar dostępny bezpłatnie dla prenumeratorów. Jeśli nie posiadasz prenumeraty możesz ją nabyć w cenie 189 zł TUTAJ.
Osoby biorące udział w webinarze zgadzają się jednocześnie na to, by Organizator skontaktował się z nimi (poprzez e-mail/SMS) przed i po jego zakończeniu (w terminie do 7 dni roboczych) w celu przekazania dostępu do webinarium oraz uzyskania oceny i formy przedstawionych informacji. UWAGA! ZAPISY ZAMYKAMY 10.05.2020 O GODZ. 17:00.


ZAPISY ZAKOŃCZONE
Tomasz Czubiński
Autor Artykułu:Tomasz Czubiński

redaktor „top agrar Polska”, specjalista w zakresie ochrony, uprawy i nawożenia roślin

Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
04. grudzień 2023 05:25