StoryEditor

Dbaj o zdrowie – jako prenumerator masz zniżkę na badania!

Ciągle gdzieś biegniemy, spieszymy się, a warto się na chwilę zatrzymać i pomyśleć o swoim zdrowiu, bo przecież ono jest najważniejsze. Pamiętajmy o tym, że w zdrowym ciele – zdrowy duch!
21.12.2021., 10:12h

Prowadzenie gospodarstwa rolnego wymaga zarówno wysiłku fizycznego i psychicznego, często zapominamy o tym, że zdrowie jest w życiu najważniejsze. Czasami z lenistwa, czasami dlatego, że nie chcemy się dowiedzieć czegoś złego – unikamy badań profilaktycznych, a dzięki nim możemy zapobiec wielu poważnym schorzeniom.

Tymczasem wiele chorób przewlekłych rozwija się podstępnie, nie dając objawów przez wiele lat. Na tym etapie jedynym dostępnym sposobem rozpoznania takiej choroby są badania laboratoryjne. Powinniśmy przede wszystkim kontrolować morfologię krwi, poziom glukozy, poziom lipidów czy ryzyko PSA (rak prostaty), ogólne parametry moczu. Kobiety powinny przeprowadzać regularnie cytologię. 

Zima to idealny czas dla rolników, by skontrolować stan swojego zdrowia. Pracy jest nieco mniej. A teraz, będąc Czytelnikiem top agrar Polska, możesz uzyskać aż 15-proc. rabat na wybrane badania w laboratoriach ALAB. By otrzymać kod rabatowy wystarczy wysłać SMS pod numer 4321 o treści: PWR.BADANIE (koszt wg taryfy operatora).

Nie szukaj więc wymówek, zadbaj o swoje zdrowie! Na stronie www.alablaboratoria.pl/punkty znajdziesz adresy laboratoriów ALAB. Szczegółowe informacje uzyskasz pod nr. telefonu 61 886 29 30.

Dorota Kolasińska
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska Redaktorka portalu topagrar.pl
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
10. grudzień 2023 14:56