StoryEditor

Wspierajmy strażaków z OSP w walce z koronawirusem!

W Polskim Wydawnictwie Rolniczym chcemy wesprzeć tych, którzy są na pierwszej linii frontu walki z koronawirusem czyli strażaków-ochotników z OSP. Zwłaszcza, że wielu z nich to nasi sąsiedzi i członkowie rodzin. To dzięki druhom nasz kraj w tych trudnych czasach funkcjonuje. O szczegółach akcji opowiada dr Adam Koziolek, prezes Polskiego Wydawnictwa Rolniczego.
05.04.2020., 11:04h


Chrońmy ich bo to jeden z największych skarbów Polski – wspólnie zadbajmy o ich bezpieczeństwo i zbierzmy jak najwięcej na środki ochrony osobistej dla strażaków z OSP.

Całą zebraną sumę przekażemy na rzecz Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP, która dokona zakupu środków ochrony osobistej dla poszczególnych jednostek OSP.
W pierwszej kolejności za te pieniądze będą kupione maseczki chroniące drogi oddechowe strażaków przed wirusem.

Będą to osłonki wykonane przez profesjonalną wytwórnię i będą identyczne z tymi, które są wykorzystywane w szpitalach, aby zapewnić jak najlepszą ochronę strażakom. Jeśli uda nam się zebrać większą kwotę, nadwyżka pieniędzy zostanie przekazana również na umundurowanie druhów.

Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/dlaosp

Akcja jest wspierana przez:

top agar Polska
Tygodnik Poradnik Rolniczy
Elita Dobry Hodowca
Profi Profesjonalna Technika Rolnicza
Sad Nowoczesny
WiOM Warzywa i Owoce Miękkie

Należysz do Koła Gospodyń Wiejskich i chcesz wraz z innymi szyć maseczki dla potrzebujących w służbie zdrowia? Zamów bezpłatnie materiał od nas dla swojego KGW!
Top Agrar
Autor Artykułu:Top Agrar
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
17. kwiecień 2024 04:59