StoryEditor

Premiera najnowszej książki prof. Zygmunta Pejsaka dziś na naszym Forum!

Dzisiaj podczas naszego III Forum Rolników i Agrobiznesu: Świnie ma miejsce premiera najnowszej książki prof. Zygmunta Pejsaka „Zdrowie świń, profilaktyka i terapia”. To dzień wyjątkowy, ponieważ każdy szczęśliwy nabywca publikacji zabierze ją do domu wraz z autorską dedykacją!
25.06.2021., 13:06h

Dzisiaj na MTP w Poznaniu III edycja Forum Rolników i Agrobiznesu: Świnie. Bardzo się cieszymy, że wreszcie możemy spotkać się osobiście z hodowcami, ekspertami i przedstawicielami branży trzodziarskiej. Program mamy bardzo bogaty, frekwencja dopisała i jesteśmy pewni, że nie zabraknie ciekawych dyskusji na panelach i w kuluarach.

To jednak nie wszystko! Dzisiaj podczas naszego Forum ma miejsce premiera najnowszej książki prof. Zygmunta Pejsaka „Zdrowie świń, profilaktyka i terapia”. Każdy kto ją dzisiaj kupi może liczyć na autorską dedykację, bowiem Profesor będzie podpisywał egzemplarze.Ten podręcznik to ponad 800 bogato ilustrowanych stron, obejmujących wszystkie jednostki chorobowe występujące u świń, z obszernymi rozdziałami dotyczącymi dobrostanu, bioasekuracji i aktualnych informacji na temat afrykańskiego pomoru świń oraz behawioru dzików – najistotniejszego wektora rozprzestrzeniania się wirusa ASF. Naprawdę warto mieć ją w swoich zasobach!

Książka jest już dostępna w sprzedaży, dlatego każdy kto nie mógł być dziś z nami osobiście na Forum i na premierze, może zamówić ją poprzez nasz sklep internetowy – ZAMÓW TERAZ

Dominika Mulak
Autor Artykułu:Dominika Mulak Dziennikarka portalu topagrar.pl
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
29. luty 2024 16:00