StoryEditor

Kolejny wojownik w ofercie SDF

Choć ponoć nie ma dwóch identycznych ciągników, to rolnicy i tak chcą by ich sprzęt różnił się od traktora sąsiada. Dla wszystkich, którzy chcą się wyróżnić Deutz-Fahr przygotował limitowaną edycję ciągnika Agrotron 6215 TTV w wersji Warrior.
23.05.2019., 09:05h
Ciągnik na pierwszy rzut oka jest nie do pomylenia z innymi modelami. Traktor wyróżnia się czarnym kolorem, ale to nie wszystko. W limitowanej wersji traktor wyposażony jest w unikatowe dodatki czyniące z Agrotrona prawdziwe dzieło sztuki, a pamiętajmy, że ciągniki Deutz-Fahr mają naprawdę piękną linię, co zawdzięczają współpracy producenta z Giugiaro. Charakteru ciągnikowi dodają chromowane detale, m.in. na osłonie rury wydechowej czy ksenonowa lampa ostrzegawcza (kogut). Kolejne różnice zauważymy po wejściu do kabiny. Wewnątrz kabiny MaxiVision II modeli Warrior znajdziemy fotel traktorzysty Max Comfort Evolution Active DDS XXL, radio odbiornik renomowanej marki z wejściem USB oraz specjalną matę podłogową. Dodatkowo Deutz-Fahr Agrotron 6215 TTV Warrior może być doposażony w wydajne oświetlenie typu LED, dzięki czemu praca po zapadnięciu zmroku to nie problem.

Pod maską Warriora pracuje 6-cylindrowy doładowany silnik o 24 zaworach rozwijający moc 212 KM. Jednostka napędowa współpracuje z bezstopniową przekładnią ZF. Minimalna prędkość jazdy to zaledwie 0,2 km/h, natomiast prędkość transportowa 40 km/h osiągana jest zredukowanych obrotach silnika, co wpływa na oszczędność ON. Układ hydrauliczny typu load sensing zasilany jest pompą wielotłoczkową o wydatku 160 l/min. Gniazda hydrauliczne mają sterowanie elektroniczne, co pozwala traktorzyście na regulacje czasu otwarcia zaworu oraz natężenia przepływu. Podnośnik hydrauliczny również kontrolowany jest elektronicznie.

Ciągnik Deutz-Fahr charakteryzują się bogatym pakietem prędkości WOM i nie inaczej jest w przypadku serii Warrior. Traktorzysta może wybrać jedną z 4 prędkości końcówki – 540, 750, 1000 i 1400 obr./min. O komfort pracy dba przestronna amortyzowana kabina oraz resorowana przednia oś.

Przypomnijmy, że to już kolejny model Agrotrona w wersji Warrior. Wcześniej producent oferował limitowane serie ciągników Agrotron 9340 TTV oraz Agrtoron 7250 TTV.

Więcej o innych modelach Agrotron w limitowanej serii Warrior przeczytacie:

Traktory: Kolejny wojownik od Same Deutz-Fahr

Wojownik ze stajni SDF

pt
Pawel Twardowski
Autor Artykułu:Pawel Twardowski
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
25. maj 2024 22:44