StoryEditor

Mocna i duża skrzynka narzędziowa do ciągnika [wynalazek rolnika]

Bardzo często standardowe skrzynki narzędziowe mają zbyt małą pojemność. W efekcie tego różne narzędzia przewożone są w kabinie, co jest bardzo niebezpieczne. Nasz Czytelnik postanowił zamontować do ciągnika John Deere dodatkową skrzynkę, mocowaną z prawej strony do ramy.
24.03.2024., 07:50h

Moca skrzynka o dużej pojemności

Skrzynka ma szerokość i głębokość 43 cm oraz wysokość 30 cm. Pokaźne wymiary pozwalają w jej wnętrzu zmieścić kolejną skrzynkę o wymiarach 15 × 15 × 40 cm. W mniejszej skrzyni rolnik gromadzi narzędzia, w razie awarii sprzętu może swobodnie wyciągnąć pojemnik z narzędziami i przenieść w miejsce naprawy. Skrzynka mocowana do ramy ciągnika wykonana jest z blachy o grubości 3 mm. W jej wnętrzu jest jeszcze miejsce na gaśnicę i inne drobiazgi.

150 zł dla Ciebie!

Masz interesujące rozwiązanie? Chciałbyś podzielić się swoim pomysłem i zyskać uznanie wśród kolegów po fachu z całej Polski? Nie zwlekaj, zgłoś swój pomysł do naszej rubryki, prześlij krótki opis wynalazku i kilka zdjęć. Warto podać też swój telefon – tylko do wiadomości redakcji. Nasz e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Dawid Konieczka
Autor Artykułu:Dawid Konieczka

redaktor „top agrar Polska”, specjalista w zakresie techniki rolniczej.

Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
13. kwiecień 2024 23:38