StoryEditor

URSUS S.A. w upadłości z siedzibą w Warszawie znów na sprzedaż!

Paweł Głodek, syndyk masy upadłości URSUS S.A. ogłosił kolejny przetarg na zakup przedsiębiorstwa URSUS S.A. w upadłości z siedzibą w Warszawie. Za ile i jakie zasady zgłaszania ofert?
21.05.2024., 07:56h

Niedawno informowaliśmy o tym, że zakłady w Dobrym Mieście i Lublinie nadal funkcjonują, a dyrektor lubelskich zakładów zapowiada, że na rynek niebawem powróci ciągnik Ursus C-325 w zupełnie nowej odsłonie. 

W ostatnim przetargu nie udało się sprzedać przedsiębiorstwa URSUS S.A. z siedzibą w Warszawie. Czekaliśmy na ogłoszenie kolejnego przetargu i termin otwarcia ofert. Już pojawiła się taka informacja, a przetarg na zakup przedsiębiorstwa ruszy za niecały miesiąc!

image

Ursus C-325: premiera nowego ciągnika jeszcze tego lata!

URSUS S.A znów na sprzedaż

Jak informuje KGS Restrukturyzacje sp. z o. o. przedmiotem konkursu ofert jest sprzedaż przedsiębiorstwa URSUS S.A. w upadłości z siedzibą w Warszawie z wyłączeniem środków pieniężnych jakie znajdują się w masie upadłości do dnia zawarcia umowy sprzedaży przedsiębiorstwa URSUS (włącznie z tym dniem) oraz mających wpłynąć do masy upadłości URSUS należności z tytułu prowadzonej działalności URSUS, zafakturowanych w toku postępowania upadłościowego URSUS do dnia zawarcia umowy sprzedaży przedsiębiorstwa URSUS (włącznie z tym dniem) jak również z wyłączeniem dokumentacji wytworzonej przez syndyka w toku postępowania upadłościowego URSUS.

Opis i oszacowanie przedsiębiorstwa URSUS sporządziła spółka Lege Advisors Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie wg stanu na dzień 30 września 2022 roku (z dnia 14 kwietnia 2023 roku). Dokładne infromacje na ten temat można otrzymać w biurze syndyka masy upadłości URSUS w Warszawie, ul. Stanisława Augusta 75 lok. 47, 03-846 Warszawa (adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 22 639 45 55) i jest udostępniane zainteresowanym po podpisaniu umowy o zachowaniu poufności, wedle wzoru przygotowanego przez syndyka.

Za ile syndyk sprzeda URSUSA i kiedy przetarg?

Jak podaje KDS Restrukturyzacje cena wywoławcza to 99 mln zł. Termin otwarcia ofert wyznaczono na 20 czerwca 2024 roku, godz. 12:00, kancelarii prawnej RESIST Rezanko Sitek Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Spółka Partnerska z siedzibą w Warszawie, przy ul. Koszykowej 61, 00-667 Warszawa.

Dokładny regulamin składania ofert znajduje się TUTAJ.

Dorota Kolasińska
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska Redaktorka portalu topagrar.pl
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
20. czerwiec 2024 10:59