StoryEditor

Fundujemy bilety na Agro Show 2023! Sprawdź, jak zdobyć bilet

Już 22 września startuje kolejna edycja największej w Polsce wystawy rolniczej – Agro Show. Przez trzy dni na lotnisku w Bednarach k. Poznania rolnicy będą mogli zapoznać się z ofertą firm maszynowych, wyposażeniowych, budowlanych oraz chemicznych i paszowych. Prenumeratorzy i subskrybenci top agrar Polska, sprawdźcie jak dostać bilety na Agro Show!
28.08.2023., 14:08h
Organizator zapowiada udział ponad 700 wystawców, którzy prezentować się będą na ponad 120 ha powierzchni. Wybierając się na tę imprezę trzeba pamiętać, że drugi rok z rzędu wstęp na Agro Show jest płatny. Z darmowego wejścia mogą skorzystać jedynie dzieci i młodzież do lat 15. 

Gdzie kupić bilety na Agro Show?

Elektroniczne bilety jednorazowego wejścia można kupić na stronie www. agroshow.pl lub bezpośrednio przy bramkach targowych. Koszt e-biletu to 20 zł/os. Na miejscu trzeba będzie wydać już 25 zł/os.

Jak zdobyć darmowe bilety na Agro Show?

Wydatku i kolejek mogą uniknąć Prenumeratorzy i subskrybenci top agrar Polska, dla których ponownie mamy bilety. Wystarczy wysłać SMS pod numer 4321 o treści TAP.BILETY23 i zgłosić swój udział w targach. Nie warto zwlekać z decyzją o przyjeździe, bo liczba biletów jest ograniczona. Jak co roku Czytelników serdecznie zapraszamy na spotkanie z zespołem top agrar Polska na głównym stoisku naszego wydawnictwa – numer 374.

Naszych Prenumeratorów poczęstujemy gorącą kawą i wyśmienitą zupą. Podczas wizyty polecamy niezawodne towarzystwo naszych redaktorów. Szukający pomocy prawnej będą mieli okazję uzyskać porady Mikołaja Pomina, naszego adwokata, który będzie pełnił dyżur drugiego dnia targów – 24 września w sobotę w godzinach 10–15.

Kupony rabatowe i liczne promocje

 Na każdego Prenumeratora czeka również kupon rabatowy o wartości 25 zł oraz liczne promocje na nasze pozycje wydawnicze oraz gadżety z fan shopu. W ramach finału akcji „Uważni w żniwa” odbędą się pokazy pierwszej pomocy, a śmiałkowie będą mogli sprawdzić, co oznacza bezpieczeństwo jazdy w naszym symulatorze.

Nie zabraknie również konkursów z nagrodami oraz dobrej zabawy. Do zobaczenia w Bednarach na stoisku 374! Pamiętajcie o biletach!

fot: Sierszeńska
Top Agrar
Autor Artykułu:Top Agrar
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
25. luty 2024 02:06