StoryEditor

III Forum Rolników i Agrobiznesu – komplet zgłoszeń!

To, co wydarzyło się w ostatnich kilku dniach jest niesamowite – liczba Waszych zgłoszeń uczestnictwa w naszym Forum Rolników i Agrobiznesu przerosła nasze najśmielsze wyobrażenia!
16.11.2018., 15:11h
Po raz pierwszy w dotychczasowych edycjach tej imprezy już na 6 dni przed Forum mieliśmy komplet zgłoszeń. Sala Ziemi na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, gdzie po raz trzeci 22 listopada odbędzie się nasze Forum, ma też ograniczoną pojemność. W sobotę 17 listopada nasza lista zgłoszeń została skompletowana i naprawdę - mimo najszczerszych chęci, nie jesteśmy w stanie zagwarantować obecności na tej imprezie dla większej liczby gości. Tych, którzy nie zdążyli się zapisać na Forum bardzo przepraszamy i na pocieszenie możemy Was jedynie zaprosić na nasze najbliższe spotkania, czyli styczniowe seminaria uprawowe w całym kraju. Uruchomiliśmy już zapisy na te wydarzenia - sprawdź TUTAJ.

Wszystkich uczestników Forum, którzy otrzymali od nas mailowe potwierdzenie rejestracji, informujemy, że z uwagi na tak dużą liczbę gości przyśpieszamy poranną rejestrację i będzie ona trwała od 8:30 do 10:00. Bardzo prosimy – zwłaszcza rolników mieszkających najbliżej Poznania – by w miarę możliwości nie przyjeżdżać do Sali Ziemi na ostatnią chwilę. Chcemy  punktualnie o 10:00 rozpocząć Forum, tym bardziej, że nasz gość specjalny – minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski – potwierdził swoją obecność na sesji głównej Forum.

Jednocześnie  wszystkich zarejestrowanych przez Internet uczestników Forum informujemy, że niebawem otrzymają od nas drogą mailową lub wiadomością SMS szczegółowe informacje i wskazówki dotyczące dojazdu do Sali Ziemi oraz parkowania samochodów.

Do zobaczenia w Sali Ziemi 22 listopada!
Bartłomiej Czekała
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała Redaktor naczelny portalu topagrar.pl, dyrektor PWR online
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
08. grudzień 2023 09:53