Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Partner portalu

III Forum Rolników i Agrobiznesu – komplet zgłoszeń!

18.11.2018

Drukuj

III Forum Rolników i Agrobiznesu – komplet zgłoszeń!

Artykuł dostępny

Po raz pierwszy w dotychczasowych edycjach tej imprezy już na 6 dni przed Forum mieliśmy komplet zgłoszeń. Sala Ziemi na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, gdzie po raz trzeci 22 listopada odbędzie się nasze Forum, ma też ograniczoną pojemność. W sobotę 17 listopada nasza lista zgłoszeń została skompletowana i naprawdę - mimo najszczerszych chęci, nie jesteśmy w stanie zagwarantować obecności na tej imprezie dla większej liczby gości. Tych, którzy nie zdążyli się zapisać na Forum bardzo przepraszamy i na pocieszenie możemy Was jedynie zaprosić na nasze najbliższe spotkania, czyli styczniowe seminaria uprawowe w całym kraju. Uruchomiliśmy już zapisy na te wydarzenia - sprawdź TUTAJ.

r e k l a m aWszystkich uczestników Forum, którzy otrzymali od nas mailowe potwierdzenie rejestracji, informujemy, że z uwagi na tak dużą liczbę gości przyśpieszamy poranną rejestrację i będzie ona trwała od 8:30 do 10:00. Bardzo prosimy – zwłaszcza rolników mieszkających najbliżej Poznania – by w miarę możliwości nie przyjeżdżać do Sali Ziemi na ostatnią chwilę. Chcemy  punktualnie o 10:00 rozpocząć Forum, tym bardziej, że nasz gość specjalny – minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski – potwierdził swoją obecność na sesji głównej Forum.

Jednocześnie  wszystkich zarejestrowanych przez Internet uczestników Forum informujemy, że niebawem otrzymają od nas drogą mailową lub wiadomością SMS szczegółowe informacje i wskazówki dotyczące dojazdu do Sali Ziemi oraz parkowania samochodów.

Polecany artykuł

Sprawdź ciśnienie opon w smartfonieDo zobaczenia w Sali Ziemi 22 listopada!

Polecane dla Ciebie:

article icon

Rynek zbóż: stawki na krajowym rynku w dół

Czytaj

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii