StoryEditor

Jubileuszowy konkurs #DumnyZeSwojejRoli

Drodzy Rolnicy ! To niezwykłe doświadczenie móc towarzyszyć Wam przez te ostatnie 25 lat! W tym czasie polska wieś bardzo się zmieniła i dokonała ogromnego postępu – dzięki Waszej pracy i dzięki rozwojowi Waszych gospodarstw! Cieszymy się i jesteśmy dumni z tego, że możemy aktywnie uczestniczyć w tym procesie i gościć w Waszych domach!
20.06.2019., 19:06h
Praca rolnika jest niezwykle ciężka i odpowiedzialna. Zmieniają się warunki otoczenia - stoicie przed zupełnie nowymi wyzwaniami i trudnościami. Ale ten zawód potrafi też przynieść ogromnie dużo satysfakcji.

Opowiedzcie o tym. Pokażcie, że jesteście dumni ze swojej pracy, ze swojej ziemi i ze swojej historii.

My przygotowaliśmy 3 różne opowieści o gospodarstwach – to opowieści o rodzinie i o współpracy między pokoleniami, o samodzielności i o odważnych decyzjach. Niech te trzy historie pozwolą Wam spojrzeć na siebie z właściwej perspektywy, z podziwem i szacunkiem.

Nakręćcie swoje historie i pokażcie jak bardzo jesteście dumni z tego, co robicie!

Przeciwstawmy się stereotypom i obiegowym opiniom. Pokażmy, jak potrzebna i ciekawa jest praca rolnika. Wszystkie nadesłane filmy wezmą udział, w konkursie a oceniane będą przede wszystkim za trafne przedstawienie idei: Dumny ze swojej roli!

Wszystkie informacje o naszym konkursie oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie TUTAJ.

Z serdecznymi pozdrowieniami!

Anna Różycka
Brand Manager
top agrar Polska
Top Agrar
Autor Artykułu:Top Agrar
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
03. marzec 2024 03:11