StoryEditor

Juliusz Młodecki ponownie wiceprzewodniczącym grupy roboczej „Rośliny Oleiste i Białkowe”

Prezes Krajowego Zrzeszenie Producentów Rzepaku i Roślin Białkowych Juliusz Młodecki, 6 marca br. został ponownie wybrany na stanowisko wiceprzewodniczącego grupy roboczej „Rośliny Oleiste i Białkowe”.
09.03.2024., 10:10h

Na stanowisko wiceprzewodniczącego grupy roboczej „Rośliny Oleiste i Białkowe” został ponownie wybrany Juliusz Młodecki, Prezes Krajowego Zrzeszenia Producentów Rzepaku i Roślin Białkowych w dniu 6 marca 2024 r. Funkcję ma sprawować przez okres najbliższego roku.

- Bardzo cieszę się za okazane po raz kolejny zaufanie. Przez Europę i Polskę przetacza się fala rolniczych protestów związanych m.in. z nieuregulowaną kwestią relacji handlowych z Ukrainą. Przed producentami roślin oleistych i białkowych piętrzą się wyzwania, a więc warto, aby nasz głos był słyszalny także na poziomie europejskim. – powiedział J. Młodecki.

Gratulacje należą się również Stephanowi Arensowi, BV - Die Deutschen Bauern - Niemcy, który został wybrany na przewodniczącego grupy roboczej, a także dla Claude Soudé, FNSEA - Fédération nationale des syndicats d‘exploitants Agricoles – Francja, wyboru na wiceprzewodniczącego grupy.

 

Bernat Patrycja

na pods. info.pras. 

Patrycja Bernat
Autor Artykułu:Patrycja Bernat Redaktorka portalu topagrar.pl, specjalistka ds. rynku nawozów i uprawy roślin
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
20. maj 2024 03:49