Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Partner portalu

Mięso i wyroby mięsne wyrzucone na łące

07.02.2019

Drukuj

Mięso i wyroby mięsne wyrzucone na łące

Artykuł dostępny

Zgłoszenie otrzymali już wczoraj wieczorem policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie. Funkcjonariusze udali się we wspomniane miejsce i potwierdzili znalezienie na łące mięsa niewiadomego pochodzenia. Powiadomili też o sprawie Powiatowego Lekarza Weterynarii w Chrzanowie.

r e k l a m aOd wczesnych godzin rannych na miejscu odnalezienia mięsa pracowali powiatowi inspektorzy weterynarii, policjanci i pracownicy Urzędu Miejskiego w Libiążu.

– Na polu znajdowało się ok. 120 kg elementów porozbiorowych wraz z gotowymi, takimi jak kiełbasy i kaszanki. Wszystko to zostało zabezpieczone i przekazane do utylizacji – mówi top agrar Polska inspektor weterynaryjna z Chrzanowa Anna Halec.

Polecany artykuł

Niemcy panikują przez polską kiełbasęJak dodaje, na tym etapie trudno stwierdzić, czy znalezisko może pochodzić z ubojni czy z prywatnej posesji. Sprawę bada policja, powiadomiono także prokuraturę. Ze znalezionego mięsa pobrano także próbki do badań.

Fot. przelom.pl

Polecane dla Ciebie:

article icon

Rynek świń: Fakty są bezlitosne

Czytaj

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii