StoryEditor

Rejestracja upraw z AgroVision na targach Agro Show!

Inteligentny program do rejestracji upraw online CropVision jest już dostępny na polskim rynku. AgroVision, czyli dostawca oprogramowania rolniczego, zapewnia wiele udogodnień takich jak oszczędność czasu i pomoc rolnikom w przestrzeganiu zasad, m.in. takich jak Global Gap. AgroVision zostanie zaprezentowane podczas tegorocznej edycji Agro Show!
11.09.2023., 16:09h

Cyfrowa rejestracja upraw

Stosowane są coraz bardziej rygorystyczne kontrole, a przepisy dotyczące ochrony upraw podlegają ciągłym zmianom, dlatego też cyfrowa rejestracja upraw staje się coraz ważniejsza. CropVision ma być rozwiązaniem w tej sytuacji, a dzięki niemu rolnik będzie mógł szybki i łatwo rejestrować wszystkie zabiegi uprawowe i spełniać wymogi prawne.

Ochrona roślin w czasie rzeczywistym

Rejestracja operacji jest szybka i prosta, można ją wykonać na smartfonie, tablecie czy na komputerze. Płodozmian wyświetla się graficznie, CropVision można także podłączyć do stacji pogodowej, co pozwala na uzyskanie porady dotyczącej ochrony roślin w czasie rzeczywistym. Poznamy najlepszy termin na wykonanie oprysku dla każdego produktu.

AgroVision na AGRO SHOW

Na targach Agro Show w Bednarach, które odbędą się w dniach od 22 do 24 września, będzie obecna firma AgroVision.
- Czy jesteś w pobliżu? W takim razie koniecznie odwiedźcie nasze stoisko: numer 392 (sektor C, droga 4). Odwiedź nasze stoisko i zobacz nasz nowy program produkcji roślinnej - CropVision, który umożliwia szybką i łatwą rejestrację upraw. Umów się na spotkanie, a kubek termiczny AgroVision otrzymasz na targach AGROSHOW. www.agrovision.com/pl/agroshow - czytamy w informacji.

AgroVision oferuje rozwiązania dla produkcji roślinnej, trzody chlewnej i bydła mlecznego. Wszystko to połączone jest na jednej platformie internetowej AgroVision. Oprogramowanie to zapewnia szybki wgląd w dane oraz inteligentną analizę wyników. www.agrovision.com
Top Agrar
Autor Artykułu:Top Agrar
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
10. grudzień 2023 18:27