StoryEditor

Laboratorium Powered by Kramp w Mielcu: co testują eksperci?

Centrum Rolniczo-Techniczne w Mielcu jest drugim z pięciu planowanych w Polsce obiektów firmy Kramp. Co dzieje się na terenie tego zakładu?
09.07.2024., 15:23h

Obiekt tworzy hala sprzedażowa, magazyn, sala szkoleniowa, a także nowo otwarta strefa testowania produktów Kramp Lab. Wśród wielu nowoczesnych rozwiązań znajdujących się w strefie testowej są m.in. stół do testowania rozpylaczy rolniczych, minikoparka zawierająca elementy z oferty Kramp, hologramy prezentujące odzież rolniczą, interaktywny model paszociągu zawieszony pod sufitem, a także zbudowana z oświetlenia dla maszyn rolniczych część sufitowa. Dodatkowych wrażeń dostarcza sześć 100-calowych ekranów, wyświetlających interaktywne treści. Każde stanowisko jest wyposażone w iPada, który umożliwia samodzielne zwiedzanie i naukę, a cała przestrzeń jest sterowana za pomocą paneli typu smart dom.

image
Powered by Kramp: pierwsze sklepy już działają

Począwszy od nowego obiektu w Mielcu, firma Kramp zamierza rozszerzyć swoją działalność na terenie południowej Polski. Pod szyldem Powered by Kramp działa obecnie 106 sklepów w całym kraju. Do końca 2024 roku firma planuje powiększyć tę liczbę do 135.

Krzysztof Gębski
Autor Artykułu:Krzysztof Gębski

redaktor top agrar Polska w dziale "Technika".

Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
21. lipiec 2024 03:45