StoryEditor

Prognoza pogody na marzec. Uwaga na przymrozki!

Po wyjątkowo pogodnym weekendzie, od dzisiaj zacznie stopniowo napływać do Polski coraz chłodniejsze powietrze. Oprócz deszczu zapowiadane są również opady śniegu oraz przymrozki!. Sprawdź pogodę na początek marca!
04.03.2024., 10:33h

Pogoda poniedziałek 4 marca 2024

W poniedziałek w południowej i wschodniej części kraju mogą pojawić się miejscowe opady deszczy. Temperatura maksymalna od 3-5°C na północnym wschodzie, około 8°C w centrum, do 14-16°C na południu Polski.

Pogoda wtorek 5 marca 2024

We wtorek miejscami opady deszczu, a na północy kraju zapowiadane są opady deszczu ze śniegiem oraz śniegu. Temperatura w zależności od regionu od 1°C do nawet 11°C. W nocy zapowiadane są przymrozki.

Zobacz także: Utrzymują się wysokie i alarmowe stany wód

Pogoda środa 6 marca 2024

W środę na południu Polski wystąpią miejscowe opady deszczu, a w okolicach Warmii i Pomorza oraz terenach podgórskich opady deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna od 6°C do 9°C, chłodniej w górach, na Suwalszczyźnie i Podlasiu, od 3°C do 5°C.

Pogoda na czwartek i piątek

Te dwa dni będą zdecydowanie pogodne, bez opadów deszczu i śniegu. Temperatura maksymalnie wskaże na termometrach od 5°C na wschodzie, około 7°C w centrum, do 11°C na zachodzie kraju.

Pogoda na weekend

W weekend, a konkretnie w niedzielę zapowiadane są opady w południowo-wschodniej części Polski. Temperatura od 10°C do 14°C. Chłodniej na Wybrzeżu i wschodzie kraju, tam od 5°C do 9°C.

Bernat Patrycja

na podst. IMGW

Fot: Canva

Patrycja Bernat
Autor Artykułu:Patrycja Bernat Redaktorka portalu topagrar.pl, specjalistka ds. rynku nawozów i uprawy roślin
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
15. kwiecień 2024 02:55