StoryEditor

Letnie kolonie dla dzieci rolników: nad morzem i z dofinansowaniem. Jak się zapisać?

Wypoczynek letni w formie kolonii dla dzieci rolników w 2024 roku został dofinansowany ze środków Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników w kwocie 1200,00 zł. Jak zgłosić dziecko na taki wypoczynek?
17.06.2024., 12:38h

Krajowa Rada Izb Rolniczych jest organizatorem kolonii w 2024 roku z programem promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej, dla dzieci rolników objętych rolniczym systemem ubezpieczenia społecznego, urodzonych od 01 stycznia 2008 roku do dnia 31 grudnia 2019 roku, których co najmniej jedno z rodziców/ prawnych opiekunów jest ubezpieczone w Kasie Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w pełnym zakresie (tj. jednocześnie w zakresie emerytalno-rentowym, wypadkowym, chorobowym i macierzyńskim) lub pobiera rentę bądź emeryturę z KRUS.

- Wypoczynek letni w formie kolonii dla dzieci rolników w 2024 roku został dofinansowany ze środków Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników w kwocie 1200,00 zł na każdego uczestnika - podaje KRIR. 

Gdzie dzieci pojadą na kolonie? 

W tym roku dzieci rolników pojadą do trzech nadmorskich miejscowości. Każda Izba Wojewódzka ma inne terminy turnusów oraz różne zapotrzebowanie na liczbę uczestników. Kolonie rozpoczynają się 2 lipca i kończą pod koniec sierpnia. Warto zgłosić chęć uczestnictwa jak najszybciej, bo liczba miejsc jest ograniczona. 

Krajowa Rada Izb Rolniczych prosi o kontakt w tej sprawie do biura Krajowej Rady Izb Rolniczych (tel.: 881 938 296) lub z wojewódzkimi Izbami Rolniczymi.

Dorota Kolasińska
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska Redaktorka portalu topagrar.pl
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
24. lipiec 2024 04:17