Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Finanse>Dopłaty, PROW i VAT>

Ekoschematy w praktyce - zapraszamy na webinarium!

Obrazek

Nowa Wspólna Polityka Rolna i Krajowy Plan Strategiczny rodzą codziennie nowe pytania i wątpliwości. Jak planować produkcję i prace na polu zgodnie z zasadami warunkowości? Z jakich ekoschematów skorzystać i jak je łączyć, by otrzymać najwyższe możliwe dopłaty? Jak prawidłowo wypełnić dokumenty do ARiMR? W tegorocznej kampanii składania wniosków wspieramy aktywnie naszych Prenumeratorów i Subskrybentów!

Bartłomiej Czekała28 marca 2023, 22:16

Zapraszamy na moderowany webinar ekspercki dotyczący nowych zasad. Podczas naszego spotkania gwarantujemy aktywny udział widzów i umożliwiamy zadawanie pytań.  Spotkamy się już 4 kwietnia w godz. 15.00–17.00.

Naszym prelegentem będzie Marek Krysztoforski, ekspert z CODR Oddział w Radomiu.Webinarium poprowadzą: Karol Bujoczek, redaktor naczelny top agrar Polska oraz Grzegorz Ignaczewski, ekspert ds. Wspólnej Polityki Rolnej i funduszy unijnych.Podczas webinarium odpowiemy m. in. na nastepujące pytania:

- Jak planować produkcję i prace na polu zgodnie z zasadami warunkowości?
- Z jakich ekoschematów skorzystać i jak je łączyć, by otrzymać najwyższe możliwe dopłaty?
- Jak prawidłowo wypełnić dokumenty do ARiMR?

Podczas naszego spotkania gwarantujemy aktywny udział widzów i umożliwiamy zadawanie pytań, które można już przesłać w formularzu zgłoszeniowym.

Formularz i zapisy na stronie ekoschematy.topagrar.plZapisz się już dziś!


Picture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)