StoryEditor

Jak zdobyć premię dla młodego rolnika?

Do 16 października br. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przyjmuje wnioski o przyznanie wsparcia w ramach działania „Premie dla młodych rolników” z PS WPR 2023-2027. Przybliżamy w jaki sposób można uzyskać dofinansowanie na ten cel.
22.09.2023., 09:09h

Brak Opłat Początkowych – Nowe Podejście firmy PADR.pl

Składanie wniosków o dotację w programie "Młody Rolnik 2023" często wiąże się z opłatami początkowymi i brakiem gwarancji sukcesu. W tym kontekście, Polska Agencja Doradztwa Rolniczego (PADR) wprowadza na rynek przełomową ofertę. Z jej pomocą, rolnicy nie płacą za doradztwo do momentu, w którym oficjalnie uzyskają dotację od Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR).

Odpowiedź na Obawy Młodych Rolników

Dla wielu młodych rolników barierą w ubieganiu się o dotacje są początkowe koszty związane z przygotowaniem wniosków i analiz. PADR rozumie te obawy i wprowadza ofertę, która wydaje się być na nie odpowiedzią. "Jesteśmy pewni, że Twoja aplikacja zostanie rozpatrzona pozytywnie," deklaruje Jakub Szymański, ekspert z PADR. Zgodnie z nową ofertą, jeżeli rolnik nie uzyska dotacji, nie ponosi żadnych kosztów doradztwa.

Nabór Wydłużony 

Nabór do programu "Młody Rolnik 2023" został oficjalnie wydłużony do 16 października. Ponieważ zainteresowanie dotacjami w tym roku jest stosunkowo niskie, PADR wierzy, że ich nowa oferta może znacząco wpłynąć na zwiększenie liczby wniosków. Warto dodać, że oferta jest skierowana wyłącznie do rolników spełniających wszelkie kryteria programu.

Kwalifikacje i Warunki

Oferta jest skierowana wyłącznie dla rolników, którzy kwalifikują się do programu i spełniają wszystkie jego warunki, mianowicie:
  • Zdobędą minimum 7 punktów podczas przygotowania biznesplanu.
  • Wejdą w posiadanie odpowiedniej ilości gruntów rolnych na własność oraz tych w dzierżawie w zależności od województwa od 5,1 ha do 11,32 ha.
  • Posiadają w momencie złożenia wniosku bądź zobowiążą się zdobyć odpowiednie wykształcenie bądź kwalifikacje rolne.
  • Utrzymają proporcję  60% przychodu w ogólnych przychodach  z rolnictwa.

Jak Skorzystać z Oferty PADR.pl

Chętni rolnicy mogą zacząć od odwiedzenia strony internetowej PADR, na której znajdą informacje o tym, jak się zakwalifikować do programu. Po wstępnej kwalifikacji, eksperci z PADR kontaktują się z kandydatem, aby omówić szczegóły i pomóc w przygotowaniu wniosku. Cały proces jest transparentny i kandydaci mogą liczyć na ciągłe wsparcie oraz aktualizacje z PADR.

Dlaczego PADR.pl to Dobra Decyzja

Polska Agencja Doradztwa rolniczego  jest ekspertem w dziedzinie doradztwa rolniczego i z sukcesem pomogła już wielu rolników w zdobyciu dofinansowań. Zaawansowana wiedza o regulacjach, procedurach i kryteriach oceny wniosków sprawia, że masz z nimi naprawdę duże szanse na uzyskanie dotacji. A wszystko to dostępne jest bez jakichkolwiek kosztów początkowych. 

Po więcej informacji odsyłamy na stronę  padr.pl.


fot. envato.elements
Top Agrar
Autor Artykułu:Top Agrar
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
10. grudzień 2023 21:51